-Resim Silinmiş.
Yeni Pt sistemiyle Birlikte gelen Exp auto pt lerde çıkan Pt moblar İlk defa bana Ve bir çok arkadaşa Keşke Bot tekrar Gelmese Dedirtti Eğer aynı slotta kasan arkadaşınız varsa Onlarla Beraber exp auto Ptlerde kasın derim, Normalden en az 10kat daha güçlü ler anladığım kadarıyla Champ-giant-ve general Pt moblar var Düz bi pt mob u kesmek 1 kişiyi Nerdeyse Giant kesmek kadar Zorluyo ama 5-6 kişi grupsanız ve Tek slottaysanız Gerçekten oyunu oynadığınızı hissediyosunuz Bi giant pt mobu kesmek Mob mavi yansa bile İnanılmaz Vakit alıyo Ve eğer nukerler çoğunlukta ve Moba göre düşük lvl se Her yerde Help Yazısı görmek mümkün oluyo Sizde deneyin Ve Farkı hissedin
:lol:

ii Reklamcı 0olur benden

Ps: Bende yeni gördüğüm için nasıl anlatacağımı Bielemedim Herkes Ss Göndersin Çok güzel Resimler çıkabilio

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
champ normal giant a benzio
Ama giant mob görmedim ben pt ye girmeden öncek kesmişler
şöyle söyliyim Ptde 74 glavier 76-78-69 Int ve 73 Bowman var nukerler berzle dalıyo Ve yinede inanılmaz uzun sürüo
ve sp kasanlar için müthiş ötesi 2 saatte 1000 in üstünde Sp kastım

ben 80 nim güzelim 2 80 bitanede 76+ girdik gianta epey uzun sürdü yatırması
b0rn demiş ki:
champ normal giant a benzio
Ama giant mob görmedim ben pt ye girmeden öncek kesmişler
şöyle söyliyim Ptde 74 glavier 76-78-69 Int ve 73 Bowman var nukerler berzle dalıyo Ve yinede inanılmaz uzun sürüo
ve sp kasanlar için müthiş ötesi 2 saatte 1000 in üstünde Sp kastım

off dungece avrupa carı actım 16 lvl lık canawarların party lılerını kesıodum tek basıma adamlar party atmamıstıı ezıgım dıe .

Pacificte doğru düzgün ve uzun süreli exp party yapmak isteyen varsa 55 ve 42 lvl charlarımla yardımcı olurum bana buradan özele nickinizi yazın ben sizi bulurum saat 18:00 - 03:00 arası genelde oyundayımdır. extrabeer

dün geceden beri çok sık rastlıyorum party moblara.
giant kadar güçlü buradakiler.
avrupa çarı açtım dün.
şuan lvl 20 wizard ım.
wizard olunca hp sıkıntısı çekiyorsun birde 12-13 saniyede bi pot basabiliyosun.
pt mutlak şart bu yüzden.
bufferlar sayesinde çok kolay level atlamak mümkün.
bu arada kendi lvlındaki mobları da tekte alıyosun pt mob 7-8 atış istiyo tabi.
bir de normal yaratıklardan daha fazla vuruyor.
bu yüzden bilmeyenler dikkatli olsun.

Yukarı Alt