Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Fundamental demiş ki:
Yuh yani bana da küfredilmiş tamam konularda namusuma kadar küfür ediliyordu ve ben şikayet ediyordum ama konu açılacak kadar nefret uyandirmisim onlarda...saskinim.beni bilen biliyor okan'i asla sevmedim ve açık açık söyleyebilirim ki fırsatını bulduğum her an dedikodusunu yaptim.yeri geldi soyuldum diye konu acan insanlara o skandal resmi yolladim,kozlari olsun diye.ama asla ve asla diğer insanlarla bi sorunum olmadi ve arkalarindan asla ve asla konusmadim.sadece gerceklerin farkinda oldugum icin namusuma bile küfredildi.yani okan'i babaları falan bellemisler herhalde.sasirdim kaldim.bi insan icin bu kadar da dusulmez.gerci ben hepsini her seye ragmen yine de seviyorum o ayri.ama lutfen onlarin sutten cikmis ak kasik oldugunu savunmayin.
Yeni gelen arkadaşlar okadar kendileri hakkında abuk subuk konusulmasına ragmen tüm eski yonetimi bagırlarına basacakdı ama burda bır kız arkadasımız var Güvenip kendini global mod seviyesinin ne denli düşük olduğunu eski yönetimin aynası olan bu resimden bakabilirsiniz. Ben bu yöneticilere layıgım diyen varsa Allahaya yakın olsun bizden uzak dursunlar. Fundadan özür dileyerek bu resimde eski yönetimdekilerin bazılarının aynası olsun.

@Fundamental
Funda seni gerçekten tebrik ediyorum. Bu forumda hiçbir erkeğin olmadığı kadar cesur ve dürüstsün. Önemli olan Okan abiyi sevip sevmemek değil o burdayken dalkavukluk yapıp gidince arkasından sövmek. Sen sevmediğini o burdaykende söylüyordun :muck:

NightStalker demiş ki:
@Fundamental
Funda seni gerçekten tebrik ediyorum. Bu forumda hiçbir erkeğin olmadığı kadar cesur ve dürüstsün. Önemli olan Okan abiyi sevip sevmemek değil o burdayken dalkavukluk yapıp gidince arkasından sövmek. Sen sevmediğini o burdaykende söylüyordun :muck:
birazcık susmayı dene ne yapdı okan abin sana paramı verdi yoksa anan baban kardeşinmi?

mavii demiş ki:
Fundamental demiş ki:
Yuh yani bana da küfredilmiş tamam konularda namusuma kadar küfür ediliyordu ve ben şikayet ediyordum ama konu açılacak kadar nefret uyandirmisim onlarda...saskinim.beni bilen biliyor okan'i asla sevmedim ve açık açık söyleyebilirim ki fırsatını bulduğum her an dedikodusunu yaptim.yeri geldi soyuldum diye konu acan insanlara o skandal resmi yolladim,kozlari olsun diye.ama asla ve asla diğer insanlarla bi sorunum olmadi ve arkalarindan asla ve asla konusmadim.sadece gerceklerin farkinda oldugum icin namusuma bile küfredildi.yani okan'i babaları falan bellemisler herhalde.sasirdim kaldim.bi insan icin bu kadar da dusulmez.gerci ben hepsini her seye ragmen yine de seviyorum o ayri.ama lutfen onlarin sutten cikmis ak kasik oldugunu savunmayin.
Yeni gelen arkadaşlar okadar kendileri hakkında abuk subuk konusulmasına ragmen tüm eski yonetimi bagırlarına basacakdı ama burda bır kız arkadasımız var Güvenip kendini global mod seviyesinin ne denli düşük olduğunu eski yönetimin aynası olan bu resimden bakabilirsiniz. Ben bu yöneticilere layıgım diyen varsa Allahaya yakın olsun bizden uzak dursunlar. Fundadan özür dileyerek bu resimde eski yönetimdekilerin bazılarının aynası olsun.

mavisim çok incesin düşünmen yeter ama yine de o kısmı karalarsan sevinirim.ltfen.

Anlamadığım Konuşu Okan siteyi sattı gitti sizin emeklerinizi hiçe saydı En azından sizden bir helallik isteseydi. Okadar emeğiniz var diye. Yeni gelen yönetim sizin emeklerinizin boşa gitmemesi için yönetimdeki kimseyi çıkarmadılar. Madem okan sizi okadar seviyordu,sayıyıordu.düşünüyordu neden sattı siteyi ? Size hiç danışmadan Sizin emeğinizi hiçe saydı.

NightStalker demiş ki:
mavii demiş ki:
NightStalker demiş ki:
@mavii
Seni cidden severdim Uğur abi. Kalmana hiçbir lafım yok senin tercihin. Ama sana kaç sene emeği geçmiş adama şerefsiz diyen birini bırak banlamayı, mesajını editlemedinya..
Kimin bana ne emeği geçmiş? Benim emeğim var. Ben emeklerimin yanındayım. Yeni yönetim yada eski yönetimin değil. Kim bana ne yapmış abicim ne emek geçmiş? Emeği geçen biri varsa oda benim sensiz sizlersiniz. Emekleriniz parayla satıldı siz ne aldınız? Benim burda kalma sebebim bu siteye çok emeğim oluşu yeni yenilerini nede eskilerini reelden tanımıyorum. Birilerinin gazıyla değil kendi beyninle düşündüğün vakit beni rahatlıkla anlayabilirsin :santa:
Sen beni anlamayı denesen? Benim de gidiş sebebim arkadaşlarımın ayrılması yoksa o kadar emek verdik bırakmazdık. Ben kalmana asla laf etmem kaç sene uğraşıp o rütbeye gelmişsin, orda okan abinin; bu siteye 5 yıl emek vermiş adamın şahsına hakaret edilmesi rağmen birşey yapmıyorsun, onu bırak herhangi birine, kim olursa olsun hakaret edilirse editlemen gerekmezmi? O yetki sana turşu kur diye mi verildi?
Okan abine ben hiç hakaret etmedim etmemde kişiliğimde yok. Okanıda şahsen halen severim. Onunla bir sorunumda yok. Okanla bir sorunu olanla okan görüşebilir nihayetinde kimse ulaşılamaz değil. Burda benle alakalı olan şey nedir?

@Baris Chn
Ne atlıyorsun? Sana lafmı edilmiş? Yaptıysan ikiyüzlülük alınırsın üstüne. Ben onu reelden tanıyorum nasıl biri olduğunuda biliyorum. Senin gibi beyinsizler böyle konuşur "paramı verdi okan naptıki okan, okan sizi kullandı". Bana öğrettikleri yeter derim gene anlamazsın.

FeeLThePoweR demiş ki:
Anlamadığım Konuşu Okan siteyi sattı gitti sizin emeklerinizi hiçe saydı En azından sizden bir helallik isteseydi. Okadar emeğiniz var diye. Yeni gelen yönetim sizin emeklerinizin boşa gitmemesi için yönetimdeki kimseyi çıkarmadılar. Madem okan sizi okadar seviyordu,sayıyıordu.düşünüyordu neden sattı siteyi ? Size hiç danışmadan Sizin emeğinizi hiçe saydı.
[O]kan [Ç]elebi çoban hacım koyunlarını güdüyor, makara:

NightStalker demiş ki:
@Baris Chn
Ne atlıyorsun? Sana lafmı edilmiş? Yaptıysan ikiyüzlülük alınırsın üstüne. Ben onu reelden tanıyorum nasıl biri olduğunuda biliyorum. Senin gibi beyinsizler böyle konuşur "paramı verdi okan naptıki okan, okan sizi kullandı". Bana öğrettikleri yeter derim gene anlamazsın.
Kelimelerin hakaret içermesin efendice tartışmanıza musade ediyorum efendice sürdürün

@Baris Chn

Bu adamın çoktan ban yemesi gerekiyor ama hala bişi yapılmıyor. Şimdi eski yönetimden biri bunu banlasa böyle yapsa gelip dicekki haksız yere banlandım.

*Bu siteye çok emek verdim tüm emeklerim boşa çıktı. Okan abiyi hala sever sayarım ama siteyi satmakla çok ayıp etti. Biliyorum site GameBayinin olduktan sonra çok sinirlendim etrafa sövdüm onun için özür diliyorum. Ve ben 2007'den beri üye değilim Polgara ve Extraloob arasında geçen olayı bilmek istiyorum. Yeni yönetimin yaptığı en büyük ayıp ise tüm yönetimi down etmekti. Tamam bazı eski yönetimdekiler hak etti down olmayı ama bazıları hiç haketmedi. Ben onlara kızdım ama sinirliydim o anda.

edit : @mavi

Bence sana herkes şu yüzden kızıyor (bende dahil) : Eski yönetim varken (extra varken) sen hiç aktif değildin hemde hiç nerdeyse. Sadece sro oynuyordun. Ama yeni yönetim gelince her konuya post atar oldun çok aktif oldun.

Whisk demiş ki:
@Baris Chn

Bu adamın çoktan ban yemesi gerekiyor ama hala bişi yapılmıyor. Şimdi eski yönetimden biri bunu banlasa böyle yapsa gelip dicekki haksız yere banlandım.

*Bu siteye çok emek verdim tüm emeklerim boşa çıktı. Okan abiyi hala sever sayarım ama siteyi satmakla çok ayıp etti. Biliyorum site GameBayinin olduktan sonra çok sinirlendim etrafa sövdüm onun için özür diliyorum. Ve ben 2007'den beri üye değilim Polgara ve Extraloob arasında geçen olayı bilmek istiyorum. Yeni yönetimin yaptığı en büyük ayıp ise tüm yönetimi down etmekti. Tamam bazı eski yönetimdekiler hak etti down olmayı ama bazıları hiç haketmedi. Ben onlara kızdım ama sinirliydim o anda.
Burda barisi savunmuyorum ama ona edilen hakretlere cvp yazıyor takip ediyorum. Tüm yönetim down olmak zorundaydı çünkü yeni gelenler kime guvenecegini bilemediler. Daha sağlam birşekild ekadro tekrardan kurulacak bu aşamada kendinizi gösterin bu oluşumda yer alın sizin için fırsat

Avasin demiş ki:
mavii demiş ki:
Avasin demiş ki:
Uğur çok yazık sana çok.
Hangi konuda yazık buyur sözlük yazarısın bana mantıklı sor mantıklı cevap ver görelim.

...

Ben üç nokta bırakayım; sen istediğin gibi doldur?
Ben bitiremeyeceğim cümle kurmam en oraya nokta koy. Eğer bir iddian varsa hakkımda buyur çekinme yaz sana bu fırsatı herkes vermez

Ozaman neden yeni gelenler down edilmedi Uğur abi? Ben bu sitede bir çok kez d.mod / modluk yaptım. Sitede geçen her olayı biliyorum.

Tekrar d.mod olmam , benim yeni geldiğim anlamına geliyor ise kimseyi tanımıyorum , bilmiyorum ,anlamıyorum anlamına geliyor ise haklısınız birşey diyemem.

Avasin

@Kimse bana fırsat tanı(ya)maz. İstediğim vakit düşüncelerimi her türlü beyan ederim. Ben orada birşey söyledim. Zamanı gelince devamını da atarım ortaya

Whisk demiş ki:
@Baris Chn

edit : @mavi

Bence sana herkes şu yüzden kızıyor (bende dahil) : Eski yönetim varken (extra varken) sen hiç aktif değildin hemde hiç nerdeyse. Sadece sro oynuyordun. Ama yeni yönetim gelince her konuya post atar oldun çok aktif oldun.

ben mavii yi her zaman severim. gerçek ismini cismini bilmem ama gerçekten bu sitede adam diyebileceğim kişilerdendir. mavii haklıdır, okan siteyi sattı diye diğerleri neden bırakıyor siteyi? okan size para mı verecek yoksa başka birşey mi teklif etti? ben bu siteden haksız yere 2 3 kere ban yedim.

extraloob yani okanı aracı olarak koyduk, malazgittteki charımı 300 silke bir başkasına satıyordum. 300 silk + 15tl adam gönderdi ben de bilgileri okana verdim. herşeyin ss sini aldım. sonra ne oldu biliyormusunu okanı savunanlar?

ben özel mesaj olarak id pw gs verdim, 10 dakika sonra okandan pm geldi, satış kurallarını oku satış iptal edilmiştir diye.
ardından malazgirtteki charımın bilgileri değişmiş. ben 300 silk almadım ama charımı okan aldı. 15 dk sonra ban yedim.

ve benim id pw gs olarak gönderdiğim özel mesajı kendisi değiştirmişti. altına aynen şunu eklemişti

"300 silki bana versen ben yüklesem okan abi?"

ben extraloob da hiç bir zaman okana abi demedim. hailile abi derdim. ardından halile ss leri gösterdm benim hesabımdan kontrol etti. ne mi yaptı?
okanı arıcam dedi, aradım dedi, zaten bilgiler yanlışmış demiş halile... aradan 1 ay sonra silkroadoffine.com dan char sadece 20 tl ye satıldı. bunun hesabını kim verecek?

okanı savunanlar mı? Allah aşkına liseliler çıksın gitsin şu forumdan

@Mavii
Al işte şimdi tamda bundan bahsediyorum, bak ben adama laf edince ende güzel uyardın.
Al buda olayın seninle ne alakası olduğu:

Ayrıca site satılınca kimsenin emeği boşa gitmedi. Okan abi bizi satıp gitmedi. 1-2 güne anlarsınız neyin ne olduğunu.

Ps:@mavii
Kime güveneceklerini bilemediler o yüzden hepsini down ettiler ha? Güzel bahana :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt