Başlığı okuyup farklı düşünceler ile başlığa girmiş olabilirsiniz ama olay şu. Private silkroad oynuyorum bütün serverlar 3. günden sonra sıkıyor. Lol oynuyorum 3. oyundan sonra sıkılıyorum. Zamanında pb oynadım tekrar başlıyım çok fazla çocuk ve wh var o yüzden vazgeçttim. Yeni bir oyun başladı M.A.R.S. diye. Onuda indirip oynadım oda vasat çıktı. Bana Yeni bir online oyun lazım sıkmıycak. Varsa tavsiyeleriniz bekliyorum. Tür önemli değil fakat fps tercih ederim. Varsa başka benim gibi yeni bir soluk arayanlar aşağıya yazsın birlikte başlıyalım yeni oyunumuza :beer:

Duygusuzz demiş ki:
combat arms eu dene :roll:
Ya bilmiyorum ama para isteyen fps oyunlarını oynamak istemiyorum. Öyle bir planım olursa pb başlarım en azından turnuvası var ortam tanıdık. Combat arms paralımı bide türkleri çok banlıyolarmış diye duydum :think:

Takımı
Besiktas
arveleson demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
combat arms eu dene :roll:
Ya bilmiyorum ama para isteyen fps oyunlarını oynamak istemiyorum. Öyle bir planım olursa pb başlarım en azından turnuvası var ortam tanıdık. Combat arms paralımı bide türkleri çok banlıyolarmış diye duydum :think:
ben uzun zamandır oynuyorum banlanmadım hile kullananlar banlanıyor sadece ayrıca şu an ortam yok ama 4 kişi falan olursak clan kurup maçlara katılırız

Icy Tower :headbang: :mrgreen:

Duygusuzz demiş ki:
ben uzun zamandır oynuyorum banlanmadım hile kullananlar banlanıyor sadece ayrıca şu an ortam yok ama 4 kişi falan olursak clan kurup maçlara katılırız
Silah veya herhangi birşey satın almadan diğerleri ile aynı seviyede oynanıyormu yani para yatırmak şartmı silah falan almak için ?

Zippy demiş ki:
https://www.google.com.tr/
Dene hergün yeni bi soluk :P
:beer:

Ufck demiş ki:
Okuldayken turnuvasını bile yapmıştık makara:

Nina Ricci demiş ki:
Bakıyorum şimdi youtubeden :thumbsup:

Bloodline Champions var Furkan, hızlı bir arena oyunu maçlar max 5-6 dk falan sürüyo ama eğer becerebilip sıkılmazsan baya zevkli oluyor tavsiye ederim. Hatta oynayacak olursan falan ben de tekrar indirip oynayabilirim, hesabım duruyodur hala.

Maddy demiş ki:
Bloodline Champions var Furkan, hızlı bir arena oyunu maçlar max 5-6 dk falan sürüyo ama eğer becerebilip sıkılmazsan baya zevkli oluyor tavsiye ederim. Hatta oynayacak olursan falan ben de tekrar indirip oynayabilirim, hesabım duruyodur hala.
Yok kanka baktım youtubeden de sarmadı beni :think:

Yukarı Alt