sikilde forceden fire ile 9 lv fark var

-Resim Silinmiş.

bana yeşil gözüken hyugenchi kesiorum (scorpionda bana yeşil gözüküo hyugnesi kesmem bişeyi değiştirim yani scorpionmu kesim)

-Resim Silinmiş.

ve kaç lv e kadar sp harcamdan gidicem

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neden gap 9 gidiyorsunuz çok amatör bir zihniyet tarih oldu bunlar artık, yeni düzende gap 0 rulezzz ötesi oyuncu değildir gözümde Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sp kasmayacaksın devamlı oyunda sürekli bota salacaksın çocuğu hızlı hızlı görevleri yapıp bitirip görev yerine gideceksin kendine önce 1 sonra 2. skill açacaksın bir char en fazla 3 skill ile yürür ötesine gerek yoktur cold-light-fire için buff açacağım veya skilleri fulleyeceğim diye uğraşmayın lvl 80e gelince mastery lvl 71e çekersin gap 9 ile sp toplamaya başlarsın deli gibi.

ben sp farmdan pek anlamam bu son dediklerinden pek bişe anlamadım zaten az bişe biliodum oyunla ilgili oda karıştı gitti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Max Lv olup farm yapmak yerine düşük lvl da baslıosun farma..daha gereksiz bişey yoktur bundan başka bence.ayrıca force skilline vermenide tavsiye etmem.sonradan mastery'de sorun cıkabilir.

ercan_track demiş ki:
ben sp farmdan pek anlamam bu son dediklerinden pek bişe anlamadım zaten az bişe biliodum oyunla ilgili oda karıştı gitti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:

Ben sana şöyle anlatayım kendi fikrimce.
Şimdi sen 36 lvlsin. Fire lvlini 27 de bırakmışsın ama iş onunla bitmiyor. Sp farm yapman için Tüm Mastery skillerin kendi lvlinden düşük olmalı. Yani senin lvlin 36 iken Heuksalıda 27 de bırakırsan 9 gapla farm yapıyor olursun. Şuanki durumunda ise sen hiç farm yapmıyorsun yani çok az sp alıyorsun halen.

Sp farmdaki benim fikrim ise daima 3 gapla gitmek. Yani sen lvl 36 iken (glavier olduğun için sölüyorum) Fire ve Heuksalı 33 de tutcan. Lvl 37 olduğunda skilleri 34 e çıkarcan ,lvl 38 olduğunda skilleri 35 e...... bu şekilde 3 farkla hem normal lvl atlarsın hemde ana skillerine yetecek kadar sp toplarsın. Tabi burda dier force skillerine (light ve colda) pek yüklenemiceksin fakat Lvl 70 e geldiğinde gapı biraz daha artırarak dier force buffları içinde kısa zamanda yeterli sp yi toplayabilirsin. he buarada Force un Force skilini de açmışsın sen ama glavier olarak o grup hiçbir işine yaramaz. Kapatman gerekir.
Yardımcı olabilmişimdir umarım... extraokk

Ben sana şöyle anlatayım kendi fikrimce.
Şimdi sen 36 lvlsin. Fire lvlini 27 de bırakmışsın ama iş onunla bitmiyor. Sp farm yapman için Tüm Mastery skillerin kendi lvlinden düşük olmalı. Yani senin lvlin 36 iken Heuksalıda 27 de bırakırsan 9 gapla farm yapıyor olursun. Şuanki durumunda ise sen hiç farm yapmıyorsun yani çok az sp alıyorsun halen.

Sp farmdaki benim fikrim ise daima 3 gapla gitmek. Yani sen lvl 36 iken (glavier olduğun için sölüyorum) Fire ve Heuksalı 33 de tutcan. Lvl 37 olduğunda skilleri 34 e çıkarcan ,lvl 38 olduğunda skilleri 35 e...... bu şekilde 3 farkla hem normal lvl atlarsın hemde ana skillerine yetecek kadar sp toplarsın. Tabi burda dier force skillerine (light ve colda) pek yüklenemiceksin fakat Lvl 70 e geldiğinde gapı biraz daha artırarak dier force buffları içinde kısa zamanda yeterli sp yi toplayabilirsin. he buarada Force un Force skilini de açmışsın sen ama glavier olarak o grup hiçbir işine yaramaz. Kapatman gerekir.
Yardımcı olabilmişimdir umarım... extraokk
[/quote]

çok teşür ederim bide dionuz 71 lv de gap 9 yaparsınız ama benim 71 lv olmam zor

Yukarı Alt