yani clit le ilgili :=) işin kötüsü loader de calışmıyor Gm ler yasal loader vericek tekrar sanırım ama Wizard Bot kulanan arkadaşlar bugün yada yarın a tekrar kullanacaklar çünkü iP Hatası Düzeltiliyor Foruma bakıyım tekrar bilgi vericem size ..

Takımı
Galatasaray
Server'a güncelleme geldi bot bu client ile çalışmayacak , ve bu botun gelecegi yok gibi gözüküyor yapımcısı ortalarda yok çünkü ama belki biri editler.Yenisi çıkarda burda paylaşırız , bu arada nasıl sorun çıktığında gelip burda bas bas bağırıyorsanız kullandıktan sonra da bir teşekkür etmesini bilin.

Exlips3 tsk ederim kardes bilgin icin ..
sarkoLata .. biz elimizden geldigini yapiyoruz kardes.. en ufak ilik bizde karsiliksiz kalmaz . tsk etmekle azimiz da yorulmaz ..

Takımı
Galatasaray
ahmetsea demiş ki:
Exlips3 tsk ederim kardes bilgin icin ..
sarkoLata .. biz elimizden geldigini yapiyoruz kardes.. en ufak ilik bizde karsiliksiz kalmaz . tsk etmekle azimiz da yorulmaz ..
Sözüm sana değil :thumbsup:

:wink1: uzerime alinmamistim zaten :P yani kendi adima konustum tekrar tsk ederim .. ii eglenceler ii geceler..

Sizde Sagolun arkadaşlar Öncelikle şunu belirtmek isterim benim niyetim bilmişlik taslamak degildi bu konuda bazı arkadaşlar ö.m attıda Amacım sadece yardım etmekti İlerleyen saatlerde Bi yol bulursam ilk Extraloob ailesi ile paylaşıcam Herkese iyi günler.

Exlips3 demiş ki:
Sizde Sagolun arkadaşlar Öncelikle şunu belirtmek isterim benim niyetim bilmişlik taslamak degildi bu konuda bazı arkadaşlar ö.m attıda Amacım sadece yardım etmekti İlerleyen saatlerde Bi yol bulursam ilk Extraloob ailesi ile paylaşıcam Herkese iyi günler.

tsk ederim kardes.. klawyene saglik ..

ahmetsea demiş ki:
Exlips3 demiş ki:

sende sagol bi kaç yeni şey var Bot Calışması olmaya bilir ama loader tekrar devreye giricekmiş Bot İçin eski Clitn ler Db de işe yarıyor

Wizard bot için ise Ayrı Bi Clint yapılacakmış Editlerin editlenmez uploadtan sonra linkleri paylaşırım sizlerle .

eyw kardes.. bilgi icin ii geceler.. haberlerini beklioruz :) valla elle kasmayi unutmusum ya :)

Arkadaşlar Bot için uraşıyorum . Ona uraşırken loader buldum calışıyor isteyen link vere bilirim

Exlips3 demiş ki:
ahmetsea demiş ki:
Exlips3 demiş ki:

sende sagol bi kaç yeni şey var Bot Calışması olmaya bilir ama loader tekrar devreye giricekmiş Bot İçin eski Clitn ler Db de işe yarıyor

Wizard bot için ise Ayrı Bi Clint yapılacakmış Editlerin editlenmez uploadtan sonra linkleri paylaşırım sizlerle .
kardeşim dediğini tam anlamadım eski clientle girebiliyor muyuz db ye??

Arkadaşlar eski Clint denemeyin gece tüm yolları denedim bi ara Jumbot ta oldu bişeyler Loader clint olarka gösterdim ama oyunda girince 5 dk sonra hata verdi şuan bi kaç bot var ama tamamen virüs yuvası dowload etmeyin kesinlikle aksi taktirde Uyarmadı demeyin:) şuan takip ediyorum bn verilen bi bot var indirdim ama 100/Virüs ama calışıyor illaki olsun ver diyosanız ö.m bildirin ama sorumluluk kabul etmeme çünkü Baştan söyledim calışıyor ama virüs yuvası .

kardesim sen bosver:) bu wiz botu begendim bn:) eger bi haber alirsan yada bulursan paylasrsan sevirinim.. :)

Takımı
Galatasaray
Exlips3 demiş ki:
Arkadaşlar eski Clint denemeyin gece tüm yolları denedim bi ara Jumbot ta oldu bişeyler Loader clint olarka gösterdim ama oyunda girince 5 dk sonra hata verdi şuan bi kaç bot var ama tamamen virüs yuvası dowload etmeyin kesinlikle aksi taktirde Uyarmadı demeyin:) şuan takip ediyorum bn verilen bi bot var indirdim ama 100/Virüs ama calışıyor illaki olsun ver diyosanız ö.m bildirin ama sorumluluk kabul etmeme çünkü Baştan söyledim calışıyor ama virüs yuvası .
arkadaşım bilmeden konuşuyorsun güldürdün beni gerçekten yok loader yok şu bu olarak gösterdim vs. vs. orijinal jumbot loader'ı zaten çalışıyor neden bahsediyorsun sen?

Yukarı Alt