bu ıd pw kısmına hangi ıd pw yi yazcaz acil ben bu botu çalıştıramadım

kardeşim ben bunu beceremedım de bana musaıt oldugunda msj atıp ulasırmısın halledelım sunu . kolay gelsın

Xenocode Virtual Appliance Runtime

There Has Been an error starting this virtual appliance..Error code 0x00E00

En üstte Xenocode diye başlayan başlığı _ lerin içerisinde olanda hatada ne yazdığı böyle bi hata veriyo ne yapmalıyım ben..Pc ye format atmadan önce rahatça kullanıyodum ama formatlayınca daha çalışmaz oldu.

Mükemmel bir bot dostum teşekkürler,ama yerden gold item falan toplayabilse çok daha süper olurdu :muck:

yha bende de vardı bu bot hata veriyodu sildim tekrardan yüklüyorum şimdi ins hata vermez hata neden veriyo olablir acaba???? lütfen yardım edin:S

arkadaslar güncelleme gelmiş yeni denedim canlişmiyor.. caliştiran varmi ?? bi yardimci olabilirmi ? tsk ederim.

2011 saat 6:00 gün perşembe 17 Mart Bot Uygulama Hatasi Diyor neden Bi yardimci olun

evet arkadaslar sanirim engellenmiş ama botta da guncelleme yapar lar umarim .. yani ins . yoksa farm bitmez :)

şuan indirdim yeni patch Kurdum oyunda ilk aldım hata aplication corrupt." buydu

Patch den sonraki hata bu BSObj Plunig cant crate file transfer manager .... die gidiyor

eski clint ile denerseniz tekrar Aplication veriyor yenisiylede üsteki hatayı veriyor :oldie: :oldie:

Yukarı Alt