Server
Takımı
Fenerbahce
Benim verebilecek bütçem olmadığı için sponsor arıyorum. :buddha:
Yok onu anladım. Sponsor yerine eline bütçe geçerse boşuna 650 TL felan verme istedim. Sponsor ortaklık bunlar Türk insanı ile olmaz benden tavsiye. Çok aşırı yakın arkadaşın (Yüz yüze görüştüğün) varsa belki.

Takımı
Seçiniz...
Sponsorluk ve ortalık konusuna dair genel notları konuya ekledim.
Sadece aylık parasını ve katkıda bulunduğu ücreti alacak, oyun içerisine dair hiç bir yetkisi yok ve olmayacak.

DontAsk

JUST DO IT
Takımı
Fenerbahce
@DontAsk Virüslere bir çare buluna bilicekmi ve sbot onun dışında guard ile ilgili hiç bir sıkıntı yok
Virüs konusunda şu an için ne yazıkki yapabileceğimiz bir şey yok, bildiğiniz üzere dosyalara dışarıdan müdahale ederek yeni ekranlar vs. çıkartıyoruz bu yüzden anti virüs programları dll dosyamızı istenmeyen yazılım olarak işaretliyor. Sbot konusunda ise elimizden geldiğince shiva ile irtibat kurmaya çalışıyoruz, bahsedilen sorun bizden kaynaklanmıyor, hwid korumamız için gerekli bir alanda yanlış veri göndermesi ile sbot kullanıcılarının relogin yaparken yanlış veri göndermelerinden kaynaklı bir durum. Shiva ile ilk zamanlar iletişim kurmuştuk zaman bulduğunda düzeltebileceğini söyledi fakat düzeltme sağlasa bile şu an kullanılan crackli sürümler için bir düzeltme olmayacak

Xeon 1245 v2 - SSD Disk - 32GB + 3 IP - FR Lok = 450 TL verebilirim. Bana buradan kalacak para 30 TL.

Makina için boşuna 600 650 TL verme
Bahsettiğin makine soyoustart.com adresinde 40 € ya satılıyor. 3 adet ip adresi alımı ile 46€ bir maliyeti var (245 tl) nasıl 30 tl kâr edebiliyorsun bundan anlayamadım?

Server
Takımı
Fenerbahce
Bahsettiğin makine soyoustart.com adresinde 40 € ya satılıyor. 3 adet ip adresi alımı ile 46€ bir maliyeti var (245 tl) nasıl 30 tl kâr edebiliyorsun bundan anlayamadım?
soyoustart alıp sen arkadaşa 245 TL verebilirsen arkadaşımız gayet memnun kalır. Böylece hem ucuza sunucu alır hemde her sorunda direk seninle iletişimde olur.

Böyle network aklı veren insanları ne yazık ki hiç sevmiyorum. soyoustart ile çalışmıyorum ticket ve ödeme yöntemleri facia. Senin 46€ dediğin sunucu o sitede kdv dahil 56€ ve neredeyse ayda 1 tane stok ancak bulabilirsin bu özellikteki sunucuyu.

2. Ben müşterilerime fatura kesiyorum %18 KDV içinde fiyat veriyorum. 56€ aldığın o makinayı ben 69€ alıyorum. (360 TL) + kdv = 425 TL ediyor. Sunucu sorunları vb tüm işlemlerde müşteriye buyur soyoustart.com gir ticket at demiyorum her işlemi ile ben ilgileniyorum. Umarım network uzmanlığını bir kenara bırakıp server işlerine yoğunlaşırsınız.

soyoustart alıp sen arkadaşa 245 TL verebilirsen arkadaşımız gayet memnun kalır. Böylece hem ucuza sunucu alır hemde her sorunda direk seninle iletişimde olur.

Böyle network aklı veren insanları ne yazık ki hiç sevmiyorum. soyoustart ile çalışmıyorum ticket ve ödeme yöntemleri facia. Senin 46€ dediğin sunucu o sitede kdv dahil 56€ ve neredeyse ayda 1 tane stok ancak bulabilirsin bu özellikteki sunucuyu.

2. Ben müşterilerime fatura kesiyorum %18 KDV içinde fiyat veriyorum. 56€ aldığın o makinayı ben 69€ alıyorum. (360 TL) + kdv = 425 TL ediyor. Sunucu sorunları vb tüm işlemlerde müşteriye buyur soyoustart.com gir ticket at demiyorum her işlemi ile ben ilgileniyorum. Umarım network uzmanlığını bir kenara bırakıp server işlerine yoğunlaşırsınız.
1. Daha önce bir kaç kez soyoustart üzerinden sunucu almışlığım oldu yani neyin ne olduğunu biliyorum. Sunucu satışını yapayım diyen ben değilim sensin. İstediği takdirde arkadaş kendisi alabilir ürünü.

2. VAT olayındaki fiyatından bahsetmişsin türkiye vatandaşlarından vergi alınmıyor bu üründe. Hadi alındığını da varsayalım çünkü bayağı bir süredir satın almıyorum. 50 euro + 6 euro ip ücreti ile 56 euro (297 tl ediyor hadi onu da 300 yapalım). Üzerine hadi bir de %18 kdv koyuyorsun onu da ekleyelim (duble vergi vermiş olalım). Toplamda %18 vergi ile 354 tl ye geliyor sunucu arta kalan para ile bir matematik dersi almanı tavsiye ederim. İyi forumlar

Server
Takımı
Fenerbahce
1. Daha önce bir kaç kez soyoustart üzerinden sunucu almışlığım oldu yani neyin ne olduğunu biliyorum. Sunucu satışını yapayım diyen ben değilim sensin. İstediği takdirde arkadaş kendisi alabilir ürünü.

2. VAT olayındaki fiyatından bahsetmişsin türkiye vatandaşlarından vergi alınmıyor bu üründe. Hadi alındığını da varsayalım çünkü bayağı bir süredir satın almıyorum. 50 euro + 6 euro ip ücreti ile 56 euro (297 tl ediyor hadi onu da 300 yapalım). Üzerine hadi bir de %18 kdv koyuyorsun onu da ekleyelim (duble vergi vermiş olalım). Toplamda %18 vergi ile 354 tl ye geliyor sunucu arta kalan para ile bir matematik dersi almanı tavsiye ederim. İyi forumlar
Ders tavsiyesi vermene gerek yok. Yukarıda kocaman yazdım ben soyoustart ile ÇALIŞMIYORUM diye ve aldığım sunucunun maliyetini, kdvsini yazdım matematik kısmı doğru yani. Fakat sen bize zorla soyoustart aldırıp sattıracaksın gibi.

Neyse ben sana kızmıyorum öyle bir dönemde yaşıyoruz ki millet okuduğunu idrak edemiyor. Keşke yazdıklarımı tamamen okusaydın. İyi forumlar

@DontAsk Hacı 16GB makina seni şu dönemde 350 TL zor kurtarıyor diye biliyorum. Bence ikimizde bu arkadaşın matematik ve network bilgisine kulak verelim. Böylece hem sunucu hem f8 guard fiyatlarını %50 indiririz ne diyorsun. :curtain:

Son düzenleme:
Ders tavsiyesi vermene gerek yok. Yukarıda kocaman yazdım ben soyoustart ile ÇALIŞMIYORUM diye ve aldığım sunucunun maliyetini, kdvsini yazdım matematik kısmı doğru yani. Fakat sen bize zorla soyoustart aldırıp sattıracaksın gibi.

Neyse ben sana kızmıyorum öyle bir dönemde yaşıyoruz ki millet okuduğunu idrak edemiyor. Keşke yazdıklarımı tamamen okusaydın. İyi forumlar
Bak sen şu işe, ne hikmetse bahsettiğin sunucu sadece soyoustart da satılıyor. Aldığın adresin linkini verebilirsen birde oradan matematik dersimize geri dönebiliriz. İnsanları aptal yerine koymayın lütfen, ben size burada fiyatınız pahalı veya farklı bir şey söylemedim. Sadece bu sunucudan kârım 30 tl dediniz ona cevaben yazdım bu yazılarımı. Tabi ki sunucu satarken üzerine kâr koyacaksınız hayrat işletmiyorsunuz sonuçta işinizi yapıyorsunuz. Fakat işinizi yaparken lütfen insanları yanıltıcı bilgiler vermeyin. Ovh üzerinde bahsettiğin sunucuyu araştırdım fakat satışı yok maalesef. Bu da demek oluyor ki eğer ki kiraladığın sunucu "fransa lokasyon" ise soyoustart ürünüdür.

Bu da ürün özellikleri;

Server
Takımı
Fenerbahce
Bak kocaman STOK YOK diyor site ve Allahın işine bak önüne gelende 1245v2 makina satabiliyor. Yani OVH makina illa soyoustart alınıyor ? Yada bunca satılan makinalar gökten vahi ile düşüyor.

Bir gün ofise gelin beraber 69€ aynı makinayı alayım size olur mu. Sizde bu şekilde network uzmanlığını bırakmış olursunuz. Arkadaşın konusunu dağıtmaya gerek yok. İyi Forumlar

Takımı
Seçiniz...
Konu iyice tartışma konusuna döndü, sponsor olacaksanız olun, fiyat verecekseniz verin, tartışacaksanız buradan gidin.

Biz de biliyoruz neyin ne olduğunu, ben sponsor arıyorum, para verecek durumda olsam zaten F8'den alıcam sunucuyu.

@Chorus tartışma içeren tüm yorumları silermisin?

Yukarı Alt