http://www.igg.com/member/vc_reg.php adresinden account alabilirsiniz. Client downloadı içinde ; http://vc.igg.com/download.php

Oyun oldukça karmaşık ilk başlarda çok sıkılabilirsiniz ancak elinizden geldiği kadar newbie guide'e kullanıp forumda sorulanırınızı sorarsanız oyuna ısınmanız o kadar çok kolaylaşır. Oyunda Athens, Alexander, Beirut, Istanbul olmak üzere 4 şehir var başlangıçta seçebileceğimiz. Ileride tüm dünyayı dolaşabilir heryeri görebilir oradaki şehirlerde hazine arayabilir veya npc'lerden quest'ler alabilirsiniz. Oyunda güçlendikçe Istanbul'dan Akdeniz'e Cebelitarık'a doğru açılıyorsunuz. Oyunun en güzel yanı Silkroad Knight online gibi sürekli yaratık kesmek gerekmemesi. Bütün skilleriniz birbirine bağlı, kendi kıyafetinizi/silahınızı/kılıcınızı kendiniz yapabiliyorsunuz. Kıyafet yapma skilli silah yapma skillinin lvl'i yapabileceğiniz itemin lvl'ini arttırıyor. Kıyafetler için wool gerekli bu yüzden gidip koyun kesiyoruz, silahlar ve gemi upgrade'leri için odun ve demir gerekli bu yüzden gidip odunculuk ve madencilik yapıyoruz her gelişen kademede daha kaliteli odunlar vs çıkartabiliyoruz.
Geminiz için seçebileceğiniz 3 şık var ; trader, battler, adventurer. Eğer savaşçı ruhunuz varsa battleship için çalışıp güçlü bir gemi yapmaya uğgraş veriyorsunuz yada trader olup zengin bi merchant olabiliyorsunuz yada adventurer olup hızlı geminiz ile şehir şehir ada ada gezip hazine peşinde koşuyorsunuz. NPC korsanlar tarafından saldırıya uğruyor ya para verip kaçıyorsunuz yada savaşıyorsunuz.
Oyunda oldukça bir gelişmeden sonra siege war'a katılıp yararlı birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Işte bir siege war sonrası adanın eski liderinin heykelinin yıkılışı.
1188120606.jpg

Şimdide anlatmaya çalıştığım ana bilgileri birkaç ss ile gösterelim.
Iste düşük lvl trade şehri atinadan bir görüntü.
1188038548.jpg

Bir savaş alanı ve geminin ne kadar kötü hale gelebileceği.
1182206845.jpg

Tavernde alınmış güzel bir guild screenshot'ı.
1181662994.JPG

Anubis'in (boss) kesilirkenki hali.
1180203400.jpg

Işte burada oyuna yeni başlamış olan ben Seville pazarında dolaşırken extrabeer
-Resim Silinmiş.

Oyun gerçekten çok eğlenceli, ancak ihtiyacınız olan tek şey sabır Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Cok güzel birseye benziyo ama cok teferruat war ben birisi oynarken gormeliyim yoksa yapamam yada sole sölim srodaki gibi ilk charımı mahveder sonra ögrenirim ehueheuehuehu Paylasım icin cok tsk eline saglık Wink extraokk

Ben halen bu oyunu oynuyorum tek ihtiyacım olan yüksek lvl bir gemi sonrasında dahada fazla eğlenmeye başlayacağım ^^

Hadi bakalım ins onuda yaparsın anladıgım kadarıyla odun kesmen lazım sro dan glavie al bitane yanına kesersin ehuehuehue extrabeer

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım sen harbiden delisin şu alemde oynamadığın karizma yapmadığın online game kalmadı herhalde bunu nereden buldun yaf tam korsan olmuşsun gene gemilere çıkmışsın ypp den sonra güzel olmuş şu ekibini al da siteye gel bi bölüm açalım TR de belki ilk forumu olacak bu oyunun :lolmuch: :mrgreen:

pet adı tanıdık geldi sanki Razz

baronet ne ayak hacım böyle tanrı gibi birşey olmuşsun.

SonSAHNE

Bilgiliyim
Nası download edicez bir sürü client var :lol: screamadle yardım pls

Sanırım hepsi aynı yola çıkıo ama farklı link ler ama yinede emin deilim indircem bi tanesini ne olucak bakalım :lol:

Edit
ss De koyayım :lol:

-Resim Silinmiş.
Edit
Kntrol ettim Tüm linkler 1.14 gb :lol: indiriom ilk baştakini hadi hayrlısı :lol:

Edit
Ya flashget ile indiriom da çok yavaş :lol: 20 ile gelio sorun bendemi acaba :lol: dier download link lerini deniyim bde..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ilk başta yavaş inmesine bakmayın benimkide çok yavaştı sonradan kendine geldi extraokk

SonSAHNE

Bilgiliyim
flash getde torrent i indirin beyler 100 den aşşa düşmüo :lol:

Evet 1.14 gb

Edit

Solda torrentlerden bi tanesini indirin pc de flashget varsa çift tıklatın flashget den açılır. 100 le indirio en az :lol:

adının sonu seed ben seed2 yi indiriom.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
scream guild alımları için de bir başlık at da gelecek olanlardan al bence yanına korsan açığın vardır senin Wink

bunun itemleri var mı hacım para ile alınan Question

extraloob demiş ki:
scream guild alımları için de bir başlık at da gelecek olanlardan al bence yanına korsan açığın vardır senin Wink

bunun itemleri var mı hacım para ile alınan Question
Hacım eğer oyuna para verip item malldan birşeyler alırsan çok dehşet oyun parası yapabilirsin item mallda birçok alabileceğin şey var olmayanlarıda para yapıp oyun içinde alabilirsin item mall'dan alınan itemleri satarak oyun parası yapabiliyorsun

Yukarı Alt