SonSAHNE

Bilgiliyim
Screamadle oyunu indirdim kuruyom oyunda yardım edermisin oynanışı felan öğretirmisin. Birde server fln varsa Serverının Adını verirmisin :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
screamadle yardım please bir sürü şey var karma karışık :lol: mesela lvl yüzdesi yok barehanded bilmem ne die bişe var paso o dolunca lvl atlamış gibi parlıom :lol: skill yerinde bu varlık ama kullanamıom :lol: bide yerde balta buldum planting skill inin lvl 1 olması lazımmış kullanmak için nası planting açıcam :lol: adamlar odun fln kesio bi şey anlamadım bi özet yaparsan çok sevinirim. şimdiden saol
Edit

Ya bana ne yapmam gerektiğini anlatırmısın :lol: ii bi char yapmak istiyorum deneme yanılma taktiğini pek sevmem zaten pekde zamanım yok pc hayatım tehlikede :lol: neyse bekliyorum rehberini :lol: bi özet yapsanda olur...

Sea battle gemide kullandığın topların itemlerin lvl'ini yükseltir, barehand defans/can arttırır güzel kıyafetler giyebilmeni sağlar senin ilk başta yapacağın merchant ve ares warrior masterlardan alacağın görevleri yapmak bu şekilde oyunu rahat öğrenebilirsin. Server Colombus Wink

S0NS4HN3 demiş ki:
Nası download edicez bir sürü client var :lol: screamadle yardım pls

Sanırım hepsi aynı yola çıkıo ama farklı link ler ama yinede emin deilim indircem bi tanesini ne olucak bakalım :lol:

Edit
ss De koyayım :lol:

-Resim Silinmiş.
Edit
Kntrol ettim Tüm linkler 1.14 gb :lol: indiriom ilk baştakini hadi hayrlısı :lol:

Edit
Ya flashget ile indiriom da çok yavaş :lol: 20 ile gelio sorun bendemi acaba :lol: dier download link lerini deniyim bde..

flashgetle yansi ekle tumunu yansiya atarsan sorunsuz indiriyor 405 kb ile cekiyom su an
:)
bu arada pc game dergisi vermisti ama oynamamistim simdi deniyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Cumartesi bir guild kuruyorum bir aksilik çıkmazsa, Ottoman Armada olacak adı Colombus server'ına gelen herkesi beklerim ^^

SonSAHNE

Bilgiliyim
Ben gelirim ama şöle bişi var başlarken 3 server çıkıo birinde us yazıo dierinde bilmem ne hepsnin sonucu aynı kapıya mı çıkıo :lol: knight da 3 server vardı herşey aynı ama sadece oyuncular deişik :lol: ben us da açıom eğer dier yerlerdede açılıosa bilmiom bide ona açıklık getirirsen sevinirim..

Sanmıyorum US1-2-3 bunlardan birinin seçmenin fark yaratacağını ama geleceğiniz server Colombus, içeride 3 server var Colombus, Da Gama & James Cook ve Macellan. Ben Colombus'tayım.

SonSAHNE

Bilgiliyim
ya skill açma diye bişi varmı :lol: bare handed die bişe var paso onu lvl atlatıom kasarak denizde savaştıjm lvl atladım voyage de 2 oldu başka skill yokmu .D bide o yardımcı olr dediğin adamlar nerde ilk doğduğum yerde yaradım yoklar...

Her şehrin kapılarında Skill Tudor diye bir adam veriyor bu adama para vererek skill açıyorsun daha sonrada skill stat veriyor her atlattığın lvl'de bu şekilde skillerini arttırıyorsun Wink

pfffffff

Aileden
resimlerden anladıgım kadarı ile Mario gibi bişey yani grafik olarak öyle ama devasa bi anlamı varsa iş değişir tabii Cool

SonSAHNE

Bilgiliyim
ElazigLee demiş ki:
resimlerden anladıgım kadarı ile Mario gibi bişey yani grafik olarak öyle ama devasa bi anlamı varsa iş değişir tabii Cool
zuhaha dehşet bişi bence grafiklerde fena deil ama sro kadar sarmadı tabi...

En çok hoşuma giden olay dünya haritası olması ve deli gibi 24 saat boyunca yaratık kesmek gerekmemes, böyle teferruatlı oyunları seviyorum. Suan oyundaki tek hedefimse Osmanlılara bağlı olan bir guild kurup Atina'yı almak :mrgreen: hmm

SonSAHNE

Bilgiliyim
ben tudor a gittim skill vermedi :lol: tüm seçenekleri denedim olmadı :lol: zaten ing. yeterli deil bu oyuna çat pat anlayabiliyorum :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
En çok hoşuma giden olay dünya haritası olması ve deli gibi 24 saat boyunca yaratık kesmek gerekmemes, böyle teferruatlı oyunları seviyorum. Suan oyundaki tek hedefimse Osmanlılara bağlı olan bir guild kurup Atina'yı almak :mrgreen: hmm
OTTOMAN ARMADA da senle özdeşleşti hacım güzel ama abin gibi güzel gidiyorsun hoş isim de güzel denizlerden mi gideceksin bu atinaya hacım ihihihiii :lolmuch: :mrgreen:

orada bir dolayacaklar boynuna gemini donunu herşeyi elinden alacaklar ottoman armada olacak ottoş :lolmuch: :mrgreen:

anlatıgınız kadarıyla çok güzel bi oyun ama indirmesi uzun iş ya Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım oyuncularda hatunlarda var hatta fotolarını bile koymuşlar ahahaha Razz

1191016867.jpg

böyle tiplede varmış :lolmuch:

1189035224.jpg

Yukarı Alt