Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bazı Arkadaşların İsteği Üzerine Konu Açmııcam Artık..
mangyang mangyang qonusma cok güzel topic ler aciyorsun o yeter acma diyen arkadasta pardon soylemicem bosverin cok ta güzel topic lerin cogu insana yararları olmustur garanti dewam et gitsin takmana ne gerek war

KartezyeNX demiş ki:
Chauncey demiş ki:
KartezyeNX demiş ki:
Ben Herkes Baksın seçsin beğensin diye değil, arayanlar için açıorum
arayanlar zaten sitedeki arama butonundan bulabilir. ki buradan arayacağına gider google'a yazar kanımca. Wink
İşte Bende Google da aranınca Bizim Siteye Gelsinler Die Açıorum Janem Wink
ohohoh bizim site çıkana kadar onlarca site var. bizim site en önlerde çıkmaz dah açılalı bir olmadı şurda. Wink

YAw kardeşim sitenin admini bile olsa takma,konu dediğin böyle açılır bende kaç senedir forumlardayım.Adam geliyor upuzun bi konu açıyor linkler birbirine karışmış ne olduğu belli deil vs vs. Hem başlığa ne yazcaksın? Neyle ilgili program? adam aradığını da bulamaz. Kim dediyle ters bi anına gelmiştir.Kim dediyse bunları ona aynen iletin bir düşünsün bakalım.

A

Anonymous

Guest
Bende biraz önce farkettim. Benim post sayımı sıfırlamışlar ne güzel olmuş böle yaf. (Görenler sitede çömez sancak) Keşke post sayısını kaldırsalar. Her msja post kasıo diolar :mrgreen: [şimdi kesin bunada derler post kasıo. Diyen desin ilgilendirmez keşke post sayım hep 0 kalsa.

hacim biz senden memunuz ya oyle olurmu daha once bulamadım prog.ları buldum hersey thx yınede emegıne saygı

maTRakci demiş ki:
Bende biraz önce farkettim. Benim post sayımı sıfırlamışlar ne güzel olmuş böle yaf. (Görenler sitede çömez sancak) Keşke post sayısını kaldırsalar. Her msja post kasıo diolar :mrgreen: [şimdi kesin bunada derler post kasıo. Diyen desin ilgilendirmez keşke post sayım hep 0 kalsa.
sırf senin değil, herkesin sıfırlandı.

KartezyeNX demiş ki:
Bazı Arkadaşların İsteği Üzerine Konu Açmııcam Artık..Herkes Gibi Konulara Teşekkürler Yazmak En Uygunu..

Kardeşim kim diyosa hiç kaale alma sen ve sennn gbiler bu forumda olmasa bizim halimiz feci.... yaptığın film ve prog. paylaşımlarıyla tam süpersin (: kim diyosa karşısında beni bulur!

maTRakci demiş ki:

cidden ya bu post sayısını kaldırmak bencede şahane olur süper fikir derim forumdaki etkinliklerine göre kişilerin ona göre rütbelendirilmeli bence eğer öle bişey olur sa gerçekden güzel olr

A

Anonymous

Guest
OsKi demiş ki:
maTRakci demiş ki:

cidden ya bu post sayısını kaldırmak bencede şahane olur süper fikir derim forumdaki etkinliklerine göre kişilerin ona göre rütbelendirilmeli bence eğer öle bişey olur sa gerçekden güzel olr
İyi o zaman uygulasınlar

hoşgeldin Demon_boy , hoş ve güzel vakit geçireceğine inanıyorum.

Lakin tozlu raflara kaldırılmış eski konuları hortlatmamaya özen gösterirsen sevinirm :muck:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt