Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ellerine sağlık canımcım.

*uuuu çok sade ve soft olmuş bayıldım hemen v2.0a geliştirip sürelim globale ^^

peki yatırdığımız parada kimden kime gönderdiğini yazmıcak mıyız ?

Apt

rank8
asadasfsaf demiş ki:
peki yatırdığımız parada kimden kime gönderdiğini yazmıcak mıyız ?
Kime gönderildiği zaten belli :) Kimden geldiği ise ürünü almak için extraloob'a özel mesaj atan kişiden anlaşılır :D

peki bunu sadece site alışverişlerinde mi yapıcaz yoksa mesela SURGEON Global Modumuzun sattığı charları alırkende böle bir form hazırlamamız zorunlumu yoksa direk kendisiyle mi iletişime geçicez daha kısa sorucak olursam bu sadece extraloob.com tarafından satlan ürünler için mi ?

Apt

rank8
kaymak94 demiş ki:
peki bunu sadece site alışverişlerinde mi yapıcaz yoksa mesela SURGEON Global Modumuzun sattığı charları alırkende böle bir form hazırlamamız zorunlumu yoksa direk kendisiyle mi iletişime geçicez daha kısa sorucak olursam bu sadece extraloob.com tarafından satlan ürünler için mi ?
Ben bunu sadece extraloob'un sattığı ürünler için hazırladım.Diğer arkadaşların işlerini kolaylaştıracaksa konu değiştirlip genellenebilir.

güzeL hazırlamıssın eline saglıkta gozume bırsey takıldı;

Kampanya hakkında detaylı bılgı ıcın asagıdakı lınke tıklayın yazmıssın ama resım halınde oldugu ıcın tıklanmıyor..gozunden kacmıs olmalı..

Apt

rank8
kronos24 demiş ki:
güzeL hazırlamıssın eline saglıkta gozume bırsey takıldı;

Kampanya hakkında detaylı bılgı ıcın asagıdakı lınke tıklayın yazmıssın ama resım halınde oldugu ıcın tıklanmıyor..gozunden kacmıs olmalı..
okan abi üstünde oynamalar yapmış o yüzden sanirim ben resim olarak yapmamiştim söylerim halleder okan abi.

ÖZEL MSJ GNDEREMIYRM ISROBOT FIYAtını ptt ye yatrdım ama sımdı nası yapcaz_??

slm ben sbot almak için para yatırdım ve pm attım cvp bekliyorum kolay gelsin.

Apt

rank8
salihtr demiş ki:
istediğininz 2. msj ı attım cvp bekliyorum
1-Oraya özellikle not düştüm tekrar tekrar pm atmayiniz,24 saat içinde size bildirelecektir diye.
2-Sbot satışı şuan kapalı

Yukarı Alt