eline sağlık paşam biz bunun 2 li halini yapıyorduk 2 yüksek çar ile tek çar birbirlerini görmeden kasıyoruz zaten, sen 1 lv çar eklemişsin birde .. güzel taktik eline sağlık...

IslamicCc demiş ki:
3 lü yapıyoruz biz 3 yuksek char ortada 1 tane char sadece kasılan char dıgerlerını goruyor . pre ve ticket olmadan 3700 kasıyoruz yanı bızım taktık daha başarılı sonuç verdi.
Ben denedim saatte 5k (pre ticket olmadan) yı gördüm 10 saat sonra lvl düşürmek gerekiyor yaklaşık olarak 45k sp kasıyor 10 saatte. 3 taneyle denemedim ama 2 tane gayet güzel sonuç verdi. 1 lvl leri koyacak uygun biyer bulamadım ama sbotta ölünce kendi kendine kalkma nasıl yapılıyor bilen varsa daha da güzel olucak. (11 lvl e kadar otomatik kalkıyor onu sbotta yapabilen var mı ? )

sbotta yok o ama rumata loader de var oda 11d le beraber gelicek diolar gelince yaparsın ölünce oldugu yerden kalkıyor :wink1:

Harbiden süper taktik.Helal olsun diyorum ve teşkür ediyorum ^^

Taktik için çok teşekkür ederim. İki çarla denedim. Biri bazen diğerini görüyordu ve 4 çara sp kastırıyordu. Ona rağmen saatte 3k spleri gördü. Şimdi guilde bu taktikle sp kasmak için bard çarlara plvl yapıyoruz.
Saygılarımla.

onglardaki o meydanda 3 çarla kasıyoruz saatte 6kya çıktı no ticket sp ticketinin vakti gelince 13kya çıktı onglar daha iyi xD

Aphrodisias demiş ki:
onglardaki o meydanda 3 çarla kasıyoruz saatte 6kya çıktı no ticket sp ticketinin vakti gelince 13kya çıktı onglar daha iyi xD
Tabi onglar daha iyi ama slotlar dolu olunca malun başka arayışalara itiyor.

Yukarı Alt