d4rkw0r1d demiş ki:
|_YakOx33_| demiş ki:
bunların hepsini paintle yapıyorum sanırım sitenin arka plan rengini ayarlamak için png flan yapıyosunuz ben onları bilmiyorum ama paintteki bi kaç fonksiyonla mantığımı birleştirince. :kalp:
Hayır...(Ben Öle Yapmıyorum Sanırım Diğer Arkadaşlarda Yapmıyor.)

Photohop ile Yapılıyor.Yeni bir resim yaptığınızda Translate Olarak Seçiyorsunuz her sitenin arka plan rengine uyum sağlıyor.Seçtiğinizda resmin arka kare kare şeyler çıkıcak.
nasıl yapıldığı hakkında hiç bir fikrim yok ama arka plan rengine uyum sağlayan resimlerin uzantısının .png olduğunu biliyorum :)

|_YakOx33_| demiş ki:
d4rkw0r1d demiş ki:
|_YakOx33_| demiş ki:
bunların hepsini paintle yapıyorum sanırım sitenin arka plan rengini ayarlamak için png flan yapıyosunuz ben onları bilmiyorum ama paintteki bi kaç fonksiyonla mantığımı birleştirince. :kalp:
Hayır...(Ben Öle Yapmıyorum Sanırım Diğer Arkadaşlarda Yapmıyor.)

Photohop ile Yapılıyor.Yeni bir resim yaptığınızda Translate Olarak Seçiyorsunuz her sitenin arka plan rengine uyum sağlıyor.Seçtiğinizda resmin arka kare kare şeyler çıkıcak.
nasıl yapıldığı hakkında hiç bir fikrim yok ama arka plan rengine uyum sağlayan resimlerin uzantısının .png olduğunu biliyorum :)
Evet

Photoshop yeni bir resim yapınca altta translate var onu işaretlememiz gerek ...

Arkadaşı Kutluyorum Salı günü Yeni bilgisayar gelecek geldiği gibi başlıyorum farma teşekküler taktik için

DaddyCool demiş ki:
1 lv char'ın yatık durumda ptde bulunması, bi değişikliğe yol açarmı ?
char partide ölüyken pasiftir , yani bi değişikliğe yol açar
GliseriN demiş ki:
Arkadaşı Kutluyorum Salı günü Yeni bilgisayar gelecek geldiği gibi başlıyorum farma teşekküler taktik için
yardımcı olurum farm süresince :thumbsup:

Ben senin taktiği tek çarla denedim.
1 lvl çara sadece farm yaptığım ezikleri gösterdim. Kastığım çar görmüyor.
Kastığım çar 1 lvl çarı görmediği zaman ex gelmiyor. Eğer Görürse ex geliyor.
1 Lv Çarı koyduğum zaman %100 Ex ve sp Geliyor.
Teşekkürler Emeğine Sağlık.

Neyse bi anlamı kalmadı. Arkadaş söylerse kendine birsey kalmayacağı için söylememeyi tercih ediyor.
JÖzelden Yazdığın cvp yanlışım varsa düzelt. Kesinlikle Hakediyor.

dagdelen6 demiş ki:

Neyse bi anlamı kalmadı. Arkadaş söylerse kendine birsey kalmayacağı için söylememeyi tercih ediyor.
Ben güzel birşey paylaştım burda.Gerekli bütün bilgileri açıkladım.İmzanada baktımda sen işi ticarete dökmüşün hacı :twisted:
Ekmeğine yağ sürdüm işte daha ne istiyorsun :?:

|_YakOx33_| demiş ki:
dagdelen6 demiş ki:

Ben güzel birşey paylaştım burda.Gerekli bütün bilgileri açıkladım.İmzanada baktımda sen işi ticarete dökmüşün hacı :twisted:
Ekmeğine yağ sürdüm işte daha ne istiyorsun :?:
Ben zaten uzun zamandır. Ticaretle Uğraşıyorum. Sen yardım olsun diye yazmışsın. Bu konu hakkında senden bilgi istedik. Sonuçta sen insanlara yardım olsun diye koymadın mı bu konuyu. Yoksa başka bi amaç için mi koydun.
Senden sadece bilgi alalım diye yazdık. Neyse önemli de değil. Sana iyi farmlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|_YakOx33_| demiş ki:
105 Level İçin Sp kasmaya karar verdim ve başladım.Yeterli sp yi kısa zaman diliminde nasıl kasarım diye düşündüm ve pratik bir fikir belirdi kafamda.Uyguladım işlediğini görünce çok sevindim ve Sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Taktiğin Genel Mantığı : Kenar uzunlukları eşit bir üçgen çizdiğimizi düşünüyoruz ve 3 noktasında birer piyon düşünüyoruz bu 3 noktadaki hiç bir piyon birbirini görmüyor yani birbirleriyle bağlantıları yok.Bu üçgenin tam ortasına 1 piyon koyarsak diğer 3 piyonuda görür ve diğerleriyle kendisi arasında bağlantı sağlayabilir.
Üçgenin Kenar Uzunlukları , Charlar Arasında Exp Bağlantısı Olmayacak Şekildeki Minimum Uzaklıktır.

Bakın Üçgenimiz Belirdi Bile
Şekildeki Kırmızı Noktalar Plvler Charları , Siyah Nokta Farm Charımızı , Yeşil Nokta ise 1 Lv charımızın konumlancağı koordinatları temsil eder.​

İşte Çiçek Taktiği Rehberi :curtain:

Öncelikle farm charmızı kasmak üzere dilediğiniz levellerde 2 plvler ' a ihtiyacımız var ;

Daha sonra farm charımızla aynı ırkta 1 lv chara ihtiyacımız var ;​

Koordine İşlemi ;

Sp Charımızın Diğer 3 Char ( 2 plvler & 1 Lv ) İle Exp Bağlantısı Olacak Şekilde Konumlandırmamız Gerekir.
Plvler Charımızı Aşağıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Sadece Farm Charımızı Görecek Şekilde Konumlandırıyoruz ;

Diğer Plvler Charımızıda Aşağıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Sadece Farm Charımızı Görecek Şekilde Konumlandırıyoruz ;

- Resim Silinmiş.

Level 1 Charımızı Aşağıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Sadece Farm Charımızı Görecek Şekilde Konumlandırıyoruz ;

Bu sayede diğer alternatif level ortalama methodlarından daha zahmetsiz şekilde charımıza 1 gram exp gelmiyor ve farm sürenizce 10 larca 1lv char acmak yerine tek charla işi götürüyorsunuz.

resmi editlemeye çalıştım ama 1lv char gibi farzedin:)

Bu rehberdeki metod ile saatte kasacabileceğiniz ortalama sp oranı (Ticketsız)

Saygılar...

/ Güncel

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gaiada 105 lvl olayım çiçek taktiğiyle açılıp saçılacağım ^^

Yukarı Alt