xhistory demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ne alakası var bunun tuvaletle?yanlız kız cok çilliymiş yaw tv de öyle gözükmüyor halbuki, hollywood işte :lol:
iyi bak yawırım. erkekler için detective
yawırım?hitab şeklini hiç beğenmedim haberin ola Evil or Very Mad ayrıca bunun tuvaletle ne lakası var?fake mi atıyon bize?

_AvRiL_ demiş ki:
xhistory demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ne alakası var bunun tuvaletle?yanlız kız cok çilliymiş yaw tv de öyle gözükmüyor halbuki, hollywood işte :lol:
iyi bak yawırım. erkekler için detective
konusma tarzın bi acaip yaw sen bi tuvaleti acıkla sonra devam edek
hani kız çirkin olsa,alın size wc gibi surat mıç*n üstüne diye bi bağlantı çıkardı dicemde o da yok kız fıstık gibi :lol:

''yawırım'' lafıda öyle kullandım işte avrupa yakasındaki burhan öyle konusuo ondan azıma takıldı.. '' aslı yavırım nasılın'' ''aslı bebişim nasılsın'' gibi vs. Ne açıklama yapıosam sanki. Özür dilerim kusura bakma pardon afedersin bidaha söylemem. kahvekeyfi

Pennywise demiş ki:
iyi bak yawırım. erkekler için detective[/quote]
konusma tarzın bi acaip yaw sen bi tuvaleti acıkla sonra devam edek[/quote]
hani kız çirkin olsa,alın size wc gibi surat mıç*n üstüne diye bi bağlantı çıkardı dicemde o da yok kız fıstık gibi :lol:[/quote]

katiliyorum :mrgreen: extraokk

Yanlış link vermiş olamazmıyım. Mad işte bunu kastdetmiştim

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
igrenc :lol: oraya hergn 100 lerce kisi seyi koycak snra bide sen koycaksn olcak is diil :lol:

Jigsaw

Aileden
xhistory demiş ki:
''yawırım'' lafıda öyle kullandım işte avrupa yakasındaki burhan öyle konusuo ondan azıma takıldı.. '' aslı yavırım nasılın'' ''aslı bebişim nasılsın'' gibi vs. Ne açıklama yapıosam sanki. Özür dilerim kusura bakma pardon afedersin bidaha söylemem. kahvekeyfi
Hayır Aslı yeeevrum diye bi kere Burhan. :mrgreen:

Yukarı Alt