Tarih boyunca baktıgımızda Suan ki devletımızın üstünde buluna bütün devletler ya cok büyümüşlerdir yada hemen parcalanmıs dagılmıstır ama neden TÜRKİYEmiz ne büyüyor ne küçülüyor

sınır dışı operasyonu yapılırsa ancak terör azalır biter diyemiyorum cünkü bitmez ama biliyoruz ki bu soysuzların sonu gelecek askerde a.q hepsinin ohhhhh ....... girsin o G3 mermileri , gerci siz mermi kadar degerli bile degilsiniz mermi en azından vatanımı koorumaya yarayan bir mühimmat sen nesin? bir köpeksin sadece.

dR.NooB demiş ki:
yakında kendi savaş uçağımızı yapıcaz üstündede made in Turkey yazılı olanlardan cok bilmiş bay ABD gelsın uydudan onadan müdahale etsin bakem ! Dünyada en disiplinli, en caydırıcı, en vazgecmez ve diğer bütün en lerin toplandıgı bir güc TSK dır. TSK her zaman bir çare bulur ama şu zamanlarda elini kolunu bağlamaya çalışıyorlar.
%100 TÜRK YAPIMI TÜRKLERİN GURURU :
-Resim Silinmiş. bu bişi deil daha türkiyede kimsenin bilmediği neler var yakında kendi uçağımızıda yaparız vs.. lerinide yeterki inananalım.. unutmayalım ÇANAKKALE SAVAŞINDADA BİNLERCE KAT ÜSTÜN bir dünya ordusunu alt üst ettik bir tüfek bir el bombasıyla .. Allah yanımızda olduğu sürece bize birşey olmaz..

sana katılıyorum ben ankara etimesgutta yaptım acemiligi o kadar cok tanklar ZPT ler vardıki akıl işi degil cok fazla + yer altı depoları var ve l değmemiş tanklar var savaş esnasında cıkarılmayı bekleyen. TSK basite almayın arkadaslar gercekten ortada sadwece gördüklerimmiz yok birde göremediklerimizi düşünün...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ŞehitLer karşısında bi başbakan bi dak Ben bi bush u arayayım diyorsa........

nys yorum yok.. kahvekeyfi

yerim komplosunu ne komplosi abicim adamlar caktı kazzıgı haberiniz yok a.q Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
siz yatın daha ....

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
Şuraya bak ya kaç yıldır onlarca askerimiz şehit oluyor hala daha yok abd yanlış anlamasın yok ab ye bm ye nato ya ona buna şirin gözükecem diye göz yumuluyor herşeye..Bi İsrail kadar bile olamadık adamlar 2 askerleri esir alındı diye savaş çıkarıyorlardı biz ise hala bekleyelim hala erteliyelim kararları tezkereleri bayramdan sonraya falana filana.. kodumun yalakaları :@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

jR_ demiş ki:
Şuraya bak ya kaç yıldır onlarca askerimiz şehit oluyor hala daha yok abd yanlış anlamasın yok ab ye bm ye nato ya ona buna şirin gözükecem diye göz yumuluyor herşeye..Bi İsrail kadar bile olamadık adamlar 2 askerleri esir alındı diye savaş çıkarıyorlardı biz ise hala bekleyelim hala erteliyelim kararları tezkereleri bayramdan sonraya falana filana.. kodumun yalakaları :@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
+1907

mai_mai demiş ki:
Komplo teorileri bunlar gençler fazla takılmayın 1000 tanesinden bir tanesi doğrudur , hayatınızı yaşayın boşverin böyle boş şeyleri , kendi görüşümü yazıyorum diye de bana kızmayın kahvekeyfi
dedelerimiz uçaklara uçamaz,gemilere yüzemezde demişlerdi.hiç olmassa başkalarının hevesini kırmayın...Kaybedecek birşeyimiz yok... :?!!! :?!!!

daha bunlar gibi neler var bizde F16 lar hikaye

ve daha nice bilim adamları Wink

Tiky demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
yakında kendi savaş uçağımızı yapıcaz üstündede made in Turkey yazılı olanlardan cok bilmiş bay ABD gelsın uydudan onadan müdahale etsin bakem ! Dünyada en disiplinli, en caydırıcı, en vazgecmez ve diğer bütün en lerin toplandıgı bir güc TSK dır. TSK her zaman bir çare bulur ama şu zamanlarda elini kolunu bağlamaya çalışıyorlar.
%100 TÜRK YAPIMI TÜRKLERİN GURURU :
-Resim Silinmiş. bu bişi deil daha türkiyede kimsenin bilmediği neler var yakında kendi uçağımızıda yaparız vs.. lerinide yeterki inananalım.. unutmayalım ÇANAKKALE SAVAŞINDADA BİNLERCE KAT ÜSTÜN bir dünya ordusunu alt üst ettik bir tüfek bir el bombasıyla .. Allah yanımızda olduğu sürece bize birşey olmaz..

sana katılıyorum ben ankara etimesgutta yaptım acemiligi o kadar cok tanklar ZPT ler vardıki akıl işi degil cok fazla + yer altı depoları var ve l değmemiş tanklar var savaş esnasında cıkarılmayı bekleyen. TSK basite almayın arkadaslar gercekten ortada sadwece gördüklerimmiz yok birde göremediklerimizi düşünün...
sonunda o tanklar yuvalarından cıkıp kandili vurmaya gidiyor.. Geç oldu ama...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt