ASELSAN Türkiye için cok gizli elektornik çalışmalar yapan bir kurumdur.Yıl 2000 lerde.Yine Türklerle Yunanalar arasında akdenizde bir catisma.Biz amerikan yapımı F-16 kullaniyoruz.2 tarafın uçaklarıda sadece goz dağı veriyordu.Derken bir Yunan ucagı bizim uçaklardan birini vurdu ve düsürdü pilot kurtuldu.Bunu bir Türk pilot gordu onu vuran yunan uçagın pesinden gitti,killitlendi,butona bastı ama füzeler harekt etmedi,uçak usse geri dondu.Komutanları pilotun ne yapmaya çalıştıgını gordu.Nie vurmadın die sordular ona.Oda Vuramadım!! dedi.Daha sonra anlaşıldı bunun sepebi.ABD den aldıgımız ucaklar İngiliz,ABD,Yunanları dost gordukleri için ates edemiyordu.Uçakalr Türkiyede yapılıyordu ama bi bolum vardıki hicbir Türk muhendis giremeiodu.TAIdeki dost ve dusman ucak tanıma bolumu.Bizim dahi muhendislerimiz bu sorunu cozdu ve bu hakkı aldi ABDden.Artık girebiliyorlardı oraya.Amaaa daha sonra bir sorun daha cıktı.ABD ve İsrail kendilerinin yapımı olan her savas aletini uydudan hemn bir sinyalle saf dışı edbiliyordu.Ne yani ben bunlarla savasamıycam mi deyip Yine bizim 3 alanında cok basarılı mmuhendilserimiz bu konuyu cozdu programı iptal ett...............
1 ay sonra bu 3 muhendis guyaaaaa intihar etti olarak bulundu.Ama gercek sudurki ABD hukumeti bu olayı anlamıs muhendileri kendi oldurmustur.İste olay budur.

Bir baska gercekte.Bülent ecevitin zamanı dolmadan bi hastalık olayı bahane edilerek gorevden alınmasını hatırlarsınız.Buda ABDnin planı.Onlar hesaplayıp CUMHURBASKANI ve BSABASKINLIK secimlerin o zamnadan boel yakın tarihlere aldı.

Brz hızlı yazdım kusura bakmayın hatalrın ve bunu yazarken TULERIM KALKTI GERCEKTEN

Liu

rank8
CooLLer demiş ki:
Bir baska gercekte.Bülent ecevitin zamanı dolmadan bi hastalık olayı bahane edilerek gorevden alınmasını hatırlarsınız.Buda ABDnin planı.Onlar hesaplayıp CUMHURBASKANI ve BSABASKINLIK secimlerin o zamnadan boel yakın tarihlere aldı.
bi bunu bılıordum da dıerını bılmıordum ama beqlenır yanı

dtp yı bıle kapatamıyolar elın gevuru ıstemıyo dıye kım bılır daha neler var Evil or Very Mad

Zardock demiş ki:
dtp yı bıle kapatamıyolar elın gevuru ıstemıyo dıye kım bılır daha neler var Evil or Very Mad
ewt ya bunuda yazcaktım.Nsl bi cahıllık bu yaa.Adam dio ben Kürtummmm.PKK yanındayım.Al iste borumu bu.benmi asıl istedigim bunu kucuk ve bilmegen arklarımınz gormesi.Googleda bu konu ile ilgili cogu konu mahkeme(ABD mahkemesi galiba )kararı iile kapalıdr

Irak sınırında Nikonla izleme yaparken rafinerileri görürdüm.Topraklarımıza baktığımda neden bizde yok diye düşünürdüm.Petrol var rafineri yok.Olmaz,niye? İstemiyorlar.

Daha neler neler var doğru kaynaklardan araştırmak lazım.

Uludagdan bir maden cıkıyordu.dunyada coooook az var %90 ları bizde muthis degerli bisey.Ama radyo aktif oldugu için abd cıkarmamıza izin vermio.Sanki emcesinin ulkesi.Vede o madenlerin onda 1 ilw bizim tum dış borclarımı odenebilio

wark1nq demiş ki:
Irak sınırında Nikonla izleme yaparken rafinerileri görürdüm.Topraklarımıza baktığımda neden bizde yok diye düşünürdüm.Petrol var rafineri yok.Olmaz,niye? İstemiyorlar.

Daha neler neler var doğru kaynaklardan araştırmak lazım.
evt..bu konu çok önemli yanı başımızda duran ırak tonlarca petrol cıkartıyo..ve bizde 1 gram bile.. Exclamation Exclamation Exclamation Neden Question Çünkü öyle istiyorlar.. Wink

iran kadar olamıyoruz ıyımı adamlar kımseyı sallamıyo gerekırse ıdam gerekırse ısyan bız ne derlerse eyvallah

CooLLer demiş ki:
Uludagdan bir maden cıkıyordu.dunyada coooook az var %90 ları bizde muthis degerli bisey.Ama radyo aktif oldugu için abd cıkarmamıza izin vermio.Sanki emcesinin ulkesi.Vede o madenlerin onda 1 ilw bizim tum dış borclarımı odenebilio
o madde bor şuan bilim adamları petrolden sonra geleceğin yakıtı olarak görüyor.bor'u ABD zaman sayıyor.Petrolun işi bitti.Onada Konacaklar aklıyla ama bizim askerimizin yüreğinde cesaret eilindede silahi oldukca biraz zor konarlar.. Mad

LorD_LeGoLaS demiş ki:
CooLLer demiş ki:
o madde bor şuan bilim adamları petrolden sonra geleceğin yakıtı olarak görüyor.bor'u ABD zaman sayıyor.Petrolun işi bitti.Onada Konacaklar aklıyla ama bizim askerimizin yüreğinde cesaret eilindede silahi oldukca biraz zor konarlar.. Mad
Oh beeee bor ve wolfram ewt saol hacım bide wolfram var.İste bizim bi ark vardı adam kafaya takmıstı olsem bile ilede maden muhendisi mi ne olup ABD de bunu cıkarmanın yontemini ogrencem dio hayla.Cok taktir ederim onu

Komplo teorileri bunlar gençler fazla takılmayın 1000 tanesinden bir tanesi doğrudur , hayatınızı yaşayın boşverin böyle boş şeyleri , kendi görüşümü yazıyorum diye de bana kızmayın kahvekeyfi

yakında kendi savaş uçağımızı yapıcaz üstündede made in Turkey yazılı olanlardan cok bilmiş bay ABD gelsın uydudan onadan müdahale etsin bakem ! Dünyada en disiplinli, en caydırıcı, en vazgecmez ve diğer bütün en lerin toplandıgı bir güc TSK dır. TSK her zaman bir çare bulur ama şu zamanlarda elini kolunu bağlamaya çalışıyorlar.
%100 TÜRK YAPIMI TÜRKLERİN GURURU :
-Resim Silinmiş. bu bişi deil daha türkiyede kimsenin bilmediği neler var yakında kendi uçağımızıda yaparız vs.. lerinide yeterki inananalım.. unutmayalım ÇANAKKALE SAVAŞINDADA BİNLERCE KAT ÜSTÜN bir dünya ordusunu alt üst ettik bir tüfek bir el bombasıyla .. Allah yanımızda olduğu sürece bize birşey olmaz..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mai_mai demiş ki:
Komplo teorileri bunlar gençler fazla takılmayın 1000 tanesinden bir tanesi doğrudur , hayatınızı yaşayın boşverin böyle boş şeyleri , kendi görüşümü yazıyorum diye de bana kızmayın kahvekeyfi
Aha ah.Herkes bole iste bizim millete(ustune alınma)Bir sey basımıza gelmedikce nedense onu ciddi almıoz.Teori meori.Sonucta bu dogru,bunun hakkında zamanında binlerce yazı yazılmıstı.Yakın tarihinmize bakıncada neyin komplo oldugunu goruyoz.

EnDZoNe

Komplo denen şey gizli bi tuzaktır ... şimdi bunnar komplo deyip gecersek bizim ustumuzde gizli oyunlar oynandıgını inkar etmiş oluruz ... bu oyunlar var ta hun imparatorlugu doneminden beri güçlü bi türk milletini kimse istemez .. turk milleti ustune kurulan komplolorda devam eder. onemli olan bizim guzlu olmamiz !! extraokk

arkadaşlar bu arada şehit olan askerlerimiz için hepimizin başı sağolsun Sad kahrolsun pkk allah hepinizin belasını versin Mad inşallah bunlar yanlarına kalmaz şerefsizler itler bütün terorsitlerin ..... askerliğimde inşallah doğuya çıkar hepinizi dizerim kurşuna

SonSAHNE

Bilgiliyim
Allah En iisini bilir. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...
djkaos demiş ki:
arkadaşlar bu arada şehit olan askerlerimiz için hepimizin başı sağolsun Sad kahrolsun pkk allah hepinizin belasını versin Mad inşallah bunlar yanlarına kalmaz şerefsizler itler bütün terorsitlerin ..... askerliğimde inşallah doğuya çıkar hepinizi dizerim kurşuna

Bu arada Allah Tüm şehitlerimize Rahmet eylesin...

Dunya bor minareli rezevrlerinin %90 Turkiyede dir. Akdaniz bolgesindedir. Bor mineralii ucak uzay silah yuksek teknoloji icin kullanilir.2 ci duyan savasindan sonra yapilan bir anlasmayla bu rezevrlerin %90 lik kismini cikartmama yasagi getirilmistir. 50 yillik bu anlasma 2006 yilinda bitmistir. Fakat biz hala petrol ulkelerinin yaptigi gibi Bor bakani miz yok (daha yeni oldu olucak sayilir). Kimse T.C. guclenmesini istemiyor ozellikle ABD. ingiltere israil.

Suan ki serefsiz hukumette bunlarin k...cını yaliyor. Yalayin s...erefsiz hukumet. Satin bakalim nereye kadar.

Sehit ailelerinin ve hepimizin basi sag olsun

Yukarı Alt