Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tuborg Yılbaşı Dilekleri ~ İşte Benim Birammm

http://tuborgfici.com/yilbasidilekleri/

Yeni yıl geliyor her firma bir heyecan bir güzellik peşinde tuborg bizler için güzel bir sayfa yapmış ve
e-kart servisi açmış sizlerinde girip kullanması ve benim içtiğim bira'ya destek olmanızı diliyorum :beer: :muck: :santa: :beer:

işte her gece içtiğim bira budur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum her gece içiyorsak abarttık demiyoruz ki mesela dün gece 2 kutu tuborg içtim yukarıda gördüklerinden 2ile5 arası değişiyor miktar hafta sonları 5 oluyor hafta içi 2-3 :D

Tmm abi oda iyi :D sözlerimi bilindik bir laf ilen bitirmek istiyorum :P ''içki bütün kötülüklerin sülalesidir(ana -baba-dayı).''

Prada

Tuborg içemiyorum ben şeker gibi bira ya :P Bira dediğin hard olucak zorlayacak yutarken 8) Bkz: efes extra

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şaka mısın hacım herkes onaylamıştır tuborg'un efes'ten daha sert olduğunu bkz. önce tuborg kırmızı çıkmıştır ardından efes extra ve kırmızı açık ara fena çarpar :D

CoupeR demiş ki:
Tuborg içemiyorum ben şeker gibi bira ya :P Bira dediğin hard olucak zorlayacak yutarken 8) Bkz: efes extra
stieglgaudiradlerlemon.jpg

Efes içeceğime bunu içerim :D hiç olmazsa içinde limon aroması var :D

extraloob demiş ki:
kuzum her gece içiyorsak abarttık demiyoruz ki mesela dün gece 2 kutu tuborg içtim yukarıda gördüklerinden 2ile5 arası değişiyor miktar hafta sonları 5 oluyor hafta içi 2-3 :D
Bira göbeğide yok ama :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sniker demiş ki:
extraloob demiş ki:
Bira göbeğide yok ama :mrgreen:
ihihihii baklavalarım var lakin bu aralar baklavalar kapanmaya yüz tuttu ev taşınma işlemleri bitsin şubat sonu mart başı gibi spor salonuna gideceğim yaza baklavalarımla gireceğim :D

Yukarı Alt