Trial Reset - Register Clear >>> Softmodu Hatasız Kurdunuz Ama

12 Saattir Uğrasıyorum ve Softmodun neden hata Verdiğini Buldum :lol:

Sizde botu hatasız bi şekilde kuruorsunuz fakat yinede hata almaya devam ediosanız birde bunu deneyin...

http://rapidshare.com/files/25119772/Reset.zip

bunu bilgisayarımıza indiriyoruz ardından aşağıda verdiğim resimdeki uygulamayı yapıyoruz... :?!!! :?!!! :?!!!

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

MSCOMTL.OCX hatasını çözmek için,

bu dosyayı system32 klasorune atın.

http://www.ascentive.com/support/new/images/lib/MSCOMCTL.OCX

Ve Hayırlı Olsun Softla Kasmaya Devam Ediyoruz :lol:

Bi Elimizde Kahvemiz Diğerinde Gazetemiz ( Veya Erotik Dergi ikiside olabilir kahvekeyfi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım babasın avrile söylemiştim registera yazmıştır onları silmelisin diye şimdi bunu uygulayacak ve sorun bitecek süpersin hemen sabit yapıyorum bunu detective

Ben de dün akşam indirdim bunu başka bi yerden(yabancı forum) anlıyamadım ne işe yaradıgını saolasın burda acıklamışsın bu sayede oyuna sorunsuzca girebildim beraber olsayadık sana şöle bi yaglı iskender ısmarlardım afiyetle yerdin hakettin walla saol :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bize teşekkür yetiyor canım fazlasına ihtiyacımız yok ama iyi niyetin için de çok teşekkürler.

hacım site hepimizin senin konun benim konum senin iskenderin benim iskenderim yok :lol: bide adresi versem iskenderi paket halinde yollasan popcorn :mrgreen:

Eksik olan dosyayı google dan arat ve indir o dosyayı system32 içerisine at programı aç.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_AvRiL_ demiş ki:
ok saolasınız ettik sonunda extra yardımın ve ilgin için cok saol
ohhh be hacım hayırlı olsun walla ne istesem sendne hediye olarak şu mezarlıklar şefinden bi str 8th stone kapıp gelirsin artık bana heee :mrgreen:

hehe o uyurken bi kaparım sorun deil okuduktan sonra bu mesajı sil pls gorur morur beni emzara koyar valla annadın sen onu kanka^^

gerek kalmadı yazıları önceden okumamıstım okuyunca programı calıstırdım saolun

Yukarı Alt