Ya ben herseyi yaptım yeni dll yi attım ve reset dosyasını duzenledim şimdide '' Login Failed, Please check your user name and password '' diyor. Bu hatayı nasıl giderebilirim ? yardımcı olurmusunuz ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sıralamayı yanlış yapmışsın ilk sayfayı oku tekrardan ok Wink

-Resim Silinmiş.

Hata bu.Reset programını yaptım ben.Dll yide yukledim bu cıkıyor şimdi Username le alakalı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynen herseyi bastan yaptım Reset doasyasını açtım resimdekileri yaptım.Yeni SoftMode2.dll yi yukledim ama hala '' Username ve password '' giriniz diyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sro klasorunede sm dosyasında şunlar yazmalı :

epvp
softmodtest

yazdım dedigin

epvp
softmodtest

i ve hala username and password diyor.17 nisan patchlerini, Softmode2.dll yi sonra Rest i hepsini yaptım.Hata nerde?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lucky13 demiş ki:
yazdım dedigin

epvp
softmodtest

i ve hala username and password diyor.17 nisan patchlerini, Softmode2.dll yi sonra Rest i hepsini yaptım.Hata nerde?
ne softmode2.dll ona gerek yok sadece 2 madde var başlıkta onları yapacaksın :?!!!

bende oyle yaptım calıstı gibi oyuna girince bakacam Smile Oyuna giremiyorum traffic Razz

ya bende ox33 hatasi veriyo indir dediginiz dosyayi indirdim bu seferde dosya acilmiyo..Bazi arkadaslar cözümü buldum demisler ama nasil bulduklarini söleseler daha güzel olcak tskl..

Yaw bende arkadaşın dediği gibi yaptım ve bendede hala user name & password istio. bi yarım pls

Yukarı Alt