A

Anonymous

Guest
hocam bu hatatyı aldımda Smile traıl reset de boyle bi dsya yok hangı dosyayı sılecez biz Smile
gosterdıgın dosya yok Smile

ya kardeşim sende olmasan ne çay içecez nede GAYFE :lolmuch: :lolmuch: Cool kahvekeyfi
ellerine salık.....! Wink

seskes

yaw ustam ben trial reset programının kulanım resimlerini göremiorum sayfa başındaki niyeeeeee. yenile felan filan olmuor. bende trial açılıor güzel ama neyi scan felan edicem bir sürü bişey var bu trial programında nereye tıklıcazz :lol: zuahah

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sayfa başında gözüküyor sende neden gözükmesin ki Wink

Arkadaşlar Trial Reset programını açmaya çalıştığımda şu hata ile karşılaşıyorum

-Resim Silinmiş.

MSCOMCTL.ocx dosyasınıda kurdum...(gerçi bende vardı ama üstüne attım) sorun ne peki? eğer framework falansa onuda denedim önce 1.1 yükledim daha sonrada 2.0 denedim ne denediysem olmadı anlıycağınız...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bayağı bi hasar görmüş kaldır tekrardan kur bence Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
normalde o sorun manuel çözülürde anladığım kadarı ile software bilgin az bu yüzden sen format at cillop gibi olsun Razz

pfffffff

Aileden
Bence bu arkadaşın bilgisayarında reset programına bernzer bir program yüklü olduğu için 2. bi programı PC kabul etmiyo Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
stop training yap - auto yap sonra refresh yap gelmesi lazım halen gelmiyorsa botta bir sorun vardı yeniden güncelle dosyalarını Wink

Yukarı Alt