Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Rewind rumuzlu uyeden alinti yapildi

Çok iyi bölümdü harbiden , bu sezon başından beri çok iyi gidiyor , umarım bozmazlar.

Geçen sezonlarda "amaaan bir şey olur son anda kurtulurlar" geyiği bu sezonda geçmiyor gibi :lolmuch:
İzledin mi son bölümleri?
Yine şaşırtmadı TWD...

Ben FTWD başladım, bizimkinden daha iyi gibi gözüküyor, en azından twd kadar sıkılmadım henüz.

Takımı
Galatasaray
Breaking Bad TWD'nin 10 katı güzellikte, keşke izlememiş olsaydım şimdi ne giderdi be :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bugün bölümü izleyip , Carol niye kadının kafasına sıkmadı anlayabilen var mı ? Her zaman acımasız olan kadın bu kadına niye bu kadar çok acıdı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ne telif hakkıymış arkadaş :oldie:
Telif haklarını Turkcell TV almış , ilk kez bana koymadı şu telif geyikleri :lolmuch:
Ama bu kadar telif hakkı alıp , bu kadar uğraşıp sansürlü olarak diziyi vermekte ilginç bir şey :olucem: Zorla illegale yöneltiyorlar adamı.

Takımı
Besiktas
Ya bu milletin neyine telif koyuyorlar zaten 2-3 sitede hala var altyazılı olarak izleniyor,hadi onuda geçtim torrentten çekip izleyecek olan yine izler çok gereksiz işler dönüyor.Kaldı ki yeni sezon hiç hoşuma gitmedi Negan birden ortaya çıktı meğerse tüm ülkeyi yönetiyormuş.İkinci bölümde çıkan kaplanlı kral cidden saçma kaplanın hayatını kurtarmışta saldırmıyormuşta falan filan birde Carol'un kapısına kaplanla gitti hey allahım dizi ne hale geldi öyle ya :D

Doma$no

Kitabında mı çizgi romanında mı ne var bu Ezekiel galiba uygun gidiyoruz ayağı yapıyorlar heralde bilemedim bende.Bir tür daha vardı ölülerle iletişim kurabilen mi ölüleri canlandıran mı öyle birşeydi sanki ama tam bilmiyorum o da gelir daral:

Yukarı Alt