Süper 1. sezon, rezalet bir 2. sezon dan sonra OMG dedirtecek bir sezon var karşımızda.

Takip eden var mıdır? Gelin muhabbet edelim :)

Takımı
Besiktas
hacım fena takipçisiyim sezon 3'ün açılışı çok fena oldu az sonra 2.bölüme bakacam yayınlandımı diye :D

Takımı
Besiktas
Yayınlanmış 720p'sini indirip akşam izlicem 117 led tv'de :P

@Duygusuz
Bence hemen izle :D
@Windy
Bu tür filmler herkese hitap etmiyor, ayrı bir kitlesi var. Mesela bende aksiyon filmlerinden hoşlanmıyorum, müzikte pop neyse filmlerde de aksiyon o benim için. Mutant ailesinin her zaman yeri ayrıdır bende :P

Advance

2. sezondaki hayal kırıklığı ile bırakmıştım ancak dizi kalmayınca tekrar başladım, tam bitirdim 2. sezonu 3 sezon başladı :lol:

Takımı
Besiktas
İndirdim ben 5-10 dk sonra başlıyorum izlemeye :twisted:

Canova

İlk bölüm o kadar da aksiyonlu değildi ama sonlara doğru iyi sarmıştı. Şimdi Dexter'ı izleyeceğim. Bu gün yarın 2. bölümünü izlerim :D

Bu sefer pek beğenmedim ya öyle pek bir aksiyon ve heyecan yoktu . Ama yinede güzeldi tabii . Pazartesi gününü seviyorum ya . Dexter ve Walkind Dead ...

3. Bölümün Trailer ı :

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
2. sezon doldurma gibi olmuştu biraz. Hani her dizide böyle duraklama sezonları vardır diye geçiştirip izlemiştim. 3. sezona heyecanla girdim ve bekleneni verdi gibi. Bu düzeyde devam ederse çok güzel gider.

Takımı
Besiktas
lorimidir nedir hersell'a suni tenefüs yaparken adam sıçradı ya orda ben bir sıçradım yerimden ölüyodum korkudan nasıl odaklandıysam tv ye :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Erythrai demiş ki:
Bu sefer pek beğenmedim ya öyle pek bir aksiyon ve heyecan yoktu . Ama yinede güzeldi tabii . Pazartesi gününü seviyorum ya . Dexter ve Walkind Dead ...

3. Bölümün Trailer ı :

As you can see the zombies have been keeping the fields nice and cut at
Çok fazla bu bakımdan eksikleri var , traş olmuş adamlar vs :)

tenpanter demiş ki:
Bir sezonda hapishanede yatarlar ohh :)
Büyük ihtimal öyle olacak.Hani yola koyulup yeni yerler , keşfetmedikçe pek bir heyecanı kalmıyor dizinin benim için.

Son düzenleme:
Duygusuzz demiş ki:
lorimidir nedir hersell'a suni tenefüs yaparken adam sıçradı ya orda ben bir sıçradım yerimden ölüyodum korkudan nasıl odaklandıysam tv ye :D
Aynen aynen :D Kulaklığı çıkardım öyle takip ettim orayı, yurttakiler bön bön bakıyorlar :lol:

Bir de bu sezonla ilgili "ölü takliti yapan zombi de gördük" diye yorum yapmışlar ekşi de kahkaha attım :D (hörşılı ısıran zombi için)

Duygusuzz demiş ki:
Aynen aynen :D Kulaklığı çıkardım öyle takip ettim orayı, yurttakiler bön bön bakıyorlar :lol:

Bir de bu sezonla ilgili "ölü takliti yapan zombi de gördük" diye yorum yapmışlar ekşi de kahkaha attım :D (hörşılı ısıran zombi için)

Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:

ahaha makara:

Yukarı Alt