Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Normal üyeler yapabiliyor ben en cok bu Frityusu merak ediyorum onla ilgili bir kanıtın varmı

BiG BoY

Öğretiyorum
ilk başta kefil oldu sonra işte biliyo sanırım arkadaşı sonuçta ben bilgileri verdiğim anda Frityus kardeşim msj attı bişe olursa gelip ban ağlama fln diye :) baştan kefil oluyo bilgileri verdikten sonra yazıyo bu yazıy ama kadadım msn i gitti ne yazıkki :)

Rütbe sahibinden kast ettiğin Sy ve old school ise yanlış anlamışsın olayı. Sy mesela; "aşk nedir?" gibi bir soruyu cevaplıyor beğenilirse cevabı Sy oluyor. Old schoola gelirsek üyelik tarihi eski olan her üye Old School olabilir. Yinede siz her zaman için öncelikle aracılık kullanın. 15 TL için o kadar emeği kaybetmek değmez... :sfff: :beer:

Kitty

Bİ ŞEY OLURSA gelip ağlama demiş daha ne olabilir soruyorum size arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyunn...

Şu anda başından geçen olay hakkında pek bir bilgimiz yok.Sadece Dappy'nin sana mesaj attığını görebiliyoruz.Bu kanıtlar yetersiz hacım.Eğer karakterini çaldığını kanıtlarsan bize gereğini zevkle yaparız. [horny21

@Heather

Burda yazan her yazıya inanamayız doğru olmaz. :nod:

BiG BoY

Öğretiyorum
isminizi tam olarak bilmiyorum ama fundaydı sanırım anlayışnıız için tşekkür ederim uzatmanın anlamı yok bence olan oldu belki bşakasını dolandırdıklarında o resim çekerse o zamn siteden uzaklaştırırsız zaten yeni üyelik alıp gelirler onlar içn sorun değil ki :)

BlackFade demiş ki:
Şu anda başından geçen olay hakkında pek bir bilgimiz yok.Sadece Dappy'nin sana mesaj attığını görebiliyoruz.Bu kanıtlar yetersiz hacım.Eğer karakterini çaldığını kanıtlarsan bize gereğini zevkle yaparız. [horny21
yahu gelip millet bağırıyor dappy hırsızdır şudur budur diye. arkadaşım charını takaslıyacaktı dappy ile ve bu şerefsiz tarafından dolandırıldık. hatta msn adresi bile var elimde. ama 6 aylık logları bulamadığım için bu sitede barınmaya devam edecek bu karaktersiz. kaç tane konu açıldı dappy ile ilgili hala banlanmadı adam.. özür diliyorum ama davetiyemi atalım banlanması için artık ? daral:

Kitty

Ortalığı ateşlemedim lütfen haksızlığa asla tahammülüm yok neyse tabii ki aman pff iyi geceler tekrar tekrar üzüldüm neyse canım ya boşver unutma herkes layığını er ya da geç bulur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:
Rütbe sahibinden kast ettiğin Sy ve old school ise yanlış anlamışsın olayı. Sy mesela; "aşk nedir?" gibi bir soruyu cevaplıyor beğenilirse cevabı Sy oluyor. Old schoola gelirsek üyelik tarihi eski olan her üye Old School olabilir. Yinede siz her zaman için öncelikle aracılık kullanın. 15 TL için o kadar emeği kaybetmek değmez... :sfff: :beer:

hep diyoruz ama anlatamıyoruz ki :oldie:

Takımı
Besiktas
Ciqlet ve Dappy aynı kişi zaten. frityus'unda ne mal olduğu belliydi.

15 TL için 94 Level karakterin gitdi. :rolleyes:

Jaws3r demiş ki:
BlackFade demiş ki:
yahu gelip millet bağırıyor dappy hırsızdır şudur budur diye. arkadaşım charını takaslıyacaktı dappy ile ve bu şerefsiz tarafından dolandırıldık. hatta msn adresi bile var elimde. ama 6 aylık logları bulamadığım için bu sitede barınmaya devam edecek bu karaktersiz. kaç tane konu açıldı dappy ile ilgili hala banlanmadı adam.. özür diliyorum ama davetiyemi atalım banlanması için artık ? daral:
Bizi inandırmanız yeterli. :thumbsup: Resim veya varsa videolarla kanıtlayın gerisini bize bırakın. [horny21

BiG BoY demiş ki:
ilk başta kefil oldu sonra işte biliyo sanırım arkadaşı sonuçta ben bilgileri verdiğim anda Frityus kardeşim msj attı bişe olursa gelip ban ağlama fln diye :) baştan kefil oluyo bilgileri verdikten sonra yazıyo bu yazıy ama kadadım msn i gitti ne yazıkki :)

Belgelerimde "Sohbet Günlüklerim" yok mu ?

BiG BoY demiş ki:
arkadşalar yorum yazdıngınz içn teşekkürler önemli bişey değil benim için aslında iyi oldu normal hayatıma dönmem için bi fırsat :)
Normal hayat? Silkroad oynayanlar uzayda mı yaşıyor?omg acaba hangi gezegendeyim ben daral:
O kadar bağlanmazsan silkroad oynayarak da normal hayat yaşayabilirsin :curtain:
Altı üstü bir oyun :thumbsup:

Takımı
Besiktas
ben sana arkdaşa kefilim falan demedim arkadaşım sadece " daha önce bir takas yaptık sorun çıkmadı " dedim

@meta

kusura bakma ama benimde sana ısınmadı fakat saygımız sonsuz .

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
AfterLife demiş ki:
BiG BoY demiş ki:
arkadşalar yorum yazdıngınz içn teşekkürler önemli bişey değil benim için aslında iyi oldu normal hayatıma dönmem için bi fırsat :)
Normal hayat? Silkroad oynayanlar uzayda mı yaşıyor?omg acaba hangi gezegendeyim ben daral:
O kadar bağlanmazsan silkroad oynayarak da normal hayat yaşayabilirsin :curtain:
belli ne kadar az kaptırdığın kendine bağlanmadığn. Gezegen olarak dünyadasın ama daha mübalağa denen olaydan haberin yok.

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
AfterLife demiş ki:
BiG BoY demiş ki:
belli ne kadar az kaptırdığın kendine bağlanmadığn. Gezegen olarak dünyadasın ama daha mübalağa denen olaydan haberin yok.
:nod:

Kitty

Bence kaan soğuk biri olsa da özünde iyi biri bence niye kanın ısınmadı hayret :p

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt