Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Heather demiş ki:
Avasin demiş ki:
Metamorph demiş ki:
frityusa kanım hiç ısınmamıştı geldiği günden beri.
Geçmiş olsun.
Frityus a benimde hiç kanım ısınmamıştı hiçde ısınmadı. En son 1 ay önce bile başka sitelerde rütbe peşinde koşturup duruyordu. Yerine yurduna sadık olmalı insan.

Ps: Ayrıca Sözlük Yazarları ve Old School özel gruptur. Site Yöneticisi statüsünde değildir.
biraz da müsamaha göstermeliyiz bnce 14 yaşnda bi çocuk sonuçta ne yapacağını çok bilmez ki :)
not :P kesinlikle onun tarafında değilim
yaptığı hareketlerle , açtığı topiclerle ve mesajlarıyla yaşını belli ediyor zaten :rolleyes1:

puaha herkezin frityus 'a olan nefretini kusması için hazırlanmış bir topic :D

ps: benmde kanım ısınmamıştı.

İlk olarak geçmiş olsun diyorum...
Ve seni biraz eleştirmek istiyorum neden dersen,site yöneticisi veya üyesi farketmez 1 kişinin yaptığı yanlışı siteden bulmak çok yanlış.Ben veya bir başkası konu başlığını görünce acaba noldu hangi yönetici ne yaptı diye bir soru işareti kafamıza takılıyor.Ama durum sandığımız gibi değil tabikide.Arkadaşım bu devirde kimsenin sözüne kimsenin lafına inanmıcan.Heleki sanal ortamda...
Extraloob yetkilileri ne yapmış bunun gibi olaylar yaşanmasın,oyuncular, emekler boşa gitmesin kimseler üzülmesin diye ARACILIK SİSTEMİNİ kurmuşlar ve SORUNSUZ gül gibi işleyip gidiyor.Ama sen bir kişinin lafına güvenerekten böyle bir işe giriyorsun.En azından biraz araştırsaydın böyle bir konu açmana bile gerek kalmazdı.Tekrar geçmiş olsun diyorum.Lüften yazılarımı yanlış anlama bu tür olaylar çok yaşandı ama hala böyle hatalar yapılabiliyorsa demek ki yeteri kadar bilgi sahibi değil kimse...İyi forumlar umarım böyle olaylar ile birdaha karşı karşıya kalmayız...

Kitty

ALpique demiş ki:

genel konuşma da :p zaten böyle seyler bu sitede hep gizli saklı olmuştur dedikodular döner durur döneeer durur taa ki site yöneticileri haberdar olana dek :p

Mesajların hepsini okuyamadım çaldılarmı çalmadılarmı bilmiyorum ama 2 karaktersiz hırsız(sözüm meclisten dışarı frityus ve diğerleri için değil ) için bütün yönetime güvenmeyin demek çok saçma olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Heather demiş ki:
ALpique demiş ki:

genel konuşma da :p zaten böyle seyler bu sitede hep gizli saklı olmuştur dedikodular döner durur döneeer durur taa ki site yöneticileri haberdar olana dek :p

:detective:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt