Her iki takımda zorlanacak bence Fenerbahçe maçın da sonuç iki türlü olabilir ya beraberlik yada Fenerbahçem kazanır diye umuyorum :beer: ,Fenerbahçe de öncelik lig olduğu için fazla yıpranmak istemezler diye düşünüyorum.

Gs maçıda basket maçına dönebilir :P iki takımın da atak organizasyonları iyi fakat ikisinin de savunmaları kötü bol gollü bir maç olucak bence sonuç olarak gs kazanır veya bol gollü beraberlik olur.

iki takımımıza da başarılar :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
elano mu abi tam bir yıldız o yaa uffff helal olsun yunanlıları dökün başka birşey istemiyorum 6S :P

Prada demiş ki:
Volkanla santos hediye ettiler maçı 8)
Daum'un takıntısını anlamıyorum , adam oyunculara taktı mı takıyor. Semihi biraz daha erken oyuna alsan, Deivid'e , Selçuğa şu takımda yer vermesen, Özeri oynatsan, vs ... :roll:

Crown demiş ki:
Prada demiş ki:
Volkanla santos hediye ettiler maçı 8)
Daum'un takıntısını anlamıyorum , adam oyunculara taktı mı takıyor. Semihi biraz daha erken oyuna alsan, Deivid'e , Selçuğa şu takımda yer vermesen, Özeri oynatsan, vs ... :roll:
selçuk deme bana ahh ne biçim nefret ediyorum o heriften ne anlıyolar onu oynatmaktan bi ben anlayamadım :confused1:

Ahahahaha bu gece guldugum kadar hic gulmedim.
Dossssssssssssss Santos,Elano onun yedegi olan Dos Santos. :p Guiza`ya ne demeli.. Rezillik,rezillik.
Kalite farki konusur,kimlik gostermeye gerek yok.8)

Yukarı Alt