Galatasaray Maçı İçin ;
Maçı ''TNT'' Kanalı şifresiz olarak yayınlayacaktır. Bu maçı Karasal antenden bulup şifresiz izleyebilirsiniz. Uydudan da KANALIN FREKANSLARINI ARATIP ŞİFRESİZ İZLEYEBİLİRSİNİZ. Bu maç ortak yayındadır aynı anda hem D-Smart'da hemde TNT'de şifresiz olarak yayınlanacaktır.TNT Kanalı bu gece itibari ile digitürk'te yayın hayatına başlamıştır, digitürk'ü olanlarda bu maçı şifresiz izleyebilirler .

TNT YAYIN FREKANSLARI ;
Öncelikle çanak anteniniz 42 derece doğu Turksat 2A uydusuna ayarlı olmalı. Frekans olarak 11.804 MHZ dikey polarizasyon girmeniz gerekiyor. Diğer ayarları ise 24.444 MSYM/S, Fec: 5/6 olarak ayarlamalısınız.

Bu ayarları yapabilmek için uydunuzdan MENÜ-KANAL ARAMA'SI yaparak bu adımları takip ediniz.Binbir çeşit uydu olduğu için ayrıntıya giremiyorum ancak uydunuzun servis sağlayıcısı ile görüşürseniz yardımcı olurlar.

Kabloda S bandında 31. kanalda saat 20.00'den sonra
Uydudan: TÜRKSAT 2A
42 Derece Doğu
11.804 Dikey
24.444 Msym
Karasal olarak (Anten)
ve ayrıca D-Smart 21. kanaldan TNT'yi izleyebilirsiniz.

D-Smart kullanıcılarının bu kanalı aratmalarına gerek yoktur. D-Smart 21. Kanal'da TNT mevcuttur .
Kablolu Tv olan illerden sadece Ankara - İstanbul - İzmir illerinden yayın yapmaktadır .

Basketbol a daldım konu hakkında yorum yapmadım.

2 takımıda başarılar.Fb rahat alır bence Gs biraz daha zorlanır gibi.Umarım 2 side kazanır güzel zevkli bir maç olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bimbom sadece şu yunanlıları yensin başka birşey istemiyorum.

extraloob demiş ki:
bimbom sadece şu yunanlıları yensin başka birşey istemiyorum.
Biz Fener'i bir Türk takımı olduğundan her maçında destekliyoruz :mrgreen:
İstenirse Fenerbahçe'nin maçının da izlenebileceği Tv'nin frekanslarını bulabilirim . :muck: :kalp:

Tüm yorumları okudum. Fenerbahçeliler fenerbahçe alır galatasaray zorlanır diyor, Galatasaraylılar da galatasay alır fenerbahçe zorlanır diyor. Burda size hangi takımı tuttuğunuz sorulmuyor kim hangi maçı kazanır diye soruluyor.

Rhea demiş ki:
Tüm yorumları okudum. Fenerbahçeliler fenerbahçe alır galatasaray zorlanır diyor, Galatasaraylılar da galatasay alır fenerbahçe zorlanır diyor. Burda size hangi takımı tuttuğunuz sorulmuyor kim hangi maçı kazanır diye soruluyor.
Fener'in oynadığı takıma bak GS'nin oynadığına bak.Ben duymadım hiç Twente diye bir takımı, bundan olabilirmi ..?

şu yunanistan da her alanda karşımıza çıkıyo yahu son 5-6 senedir milli takım olsun kulüpler bazında olsun hep yunanlılarla yapıyoz basketbolda da yensek başka bişey istemem dün beleşe maç verdik

xerneems demiş ki:
Rhea demiş ki:
Fener'in oynadığı takıma bak GS'nin oynadığına bak.Ben duymadım hiç Twente diye bir takımı, bundan olabilirmi ..?
Twente'yi duymadıysan biraz da sorun sende güzel kardeşim. Az biraz takip eden birisi son birkaç yıldır Hollanda liginde yukarıya oynayan takımların başında geliyor geçen sene de 2. olmuştu yanılmıyorsam PSV Ajax Feyenoord gibi köklü takımların önünde. Twente'yi yabana atmayın yani ^^

JbS

rank8
allahın izniyle macı alıcazzzzz

ps:bugun keita+arda'dan cok güzel seyler bekliyorum acıkcası

hmzsnmz demiş ki:
xerneems demiş ki:
Rhea demiş ki:
Twente'yi duymadıysan biraz da sorun sende güzel kardeşim. Az biraz takip eden birisi son birkaç yıldır Hollanda liginde yukarıya oynayan takımların başında geliyor geçen sene de 2. olmuştu yanılmıyorsam PSV Ajax Feyenoord gibi köklü takımların önünde. Twente'yi yabana atmayın yani ^^
Yabana atmaması kişi ben değil oyuncular.Ayrıca ben daha türkiye ligini bile çok az takip ediyorum yani Hollanda liginden haberim yok.

Yukarı Alt