Eğer teleport olurken ya da return scroll kullandığınızda direk olarak masaüstüne atılıyorsanız ve şöyle bi hata alıyorsanız :

-Resim Silinmiş.

Çözüm :Avrupa update ile gelen "Additional quick slot"u teleport olmadan önce boşaltın,(extra skill ya da pot vs koyabildiğimiz,ekranın sağ tarafında görülen 10 tane kutucuktan oluşan...).
Yoksa return scroll kullandığınızda ya da bi yerden diğer bi yere teleport olurken ekran hatası alır,oyun kapanır ve masaüstüne dönersiniz.

Not:Çok basite indirgeyerek anlattım." Biz embesilmiyiz " demeyin sakın,anlamayanlarımız olabilir. Rolling Eyes :lolmuch:

Umarım faydalı olabilmişimdir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
saolsın adem denemekten zarar gelmez oyun gene kapandı Evil or Very Mad açılsın ilk işim denemek olacak

ekran kartını guncellemek yeterli olmuyo yaw yinede atıyo aynı hata ile Evil or Very Mad

BENCE BU OYUNUDAN OLUYOR
FAKAT BİRAZDA SİSTEMİNİZ ÇOK DÜŞÜKSA ONDAN OLABİLİR
AMA GÜNCELLEMEYLE FELAN ALKASI YOK...........................

Deneyin,olup olmadığını buraya yazın.Ben srücüleri update ettim,fayda göremedim.Additional quick slota bişey koymadan teleport oldum,oyundan atılmadım.

Deneylim,sonuçları buraya yazalım lütfen.

_A_R_E_S_ demiş ki:
Deneyin,olup olmadığını buraya yazın.Ben srücüleri update ettim,fayda göremedim.Additional quick slota bişey koymadan teleport oldum,oyundan atılmadım.

Deneylim,sonuçları buraya yazalım lütfen.
adem büyük adamsın sayende ??????????? kurtulduk be bende başarılı oldu valla saol dostum TY hemde very muchlısından extraokk

Tbot barı kapattım birde dediğini yaptım tas gibi kastı :mrgreen:

Evet arkadaşım kesinlikle haklısın o sorunu yeni eklenen slotlara bişeyler koyunca veriyo..

Yukarı Alt