internet hızı yükesktir kardes de bu avrupalıların skilleri çok farklı hatayı orda yaparım ben

hadi hayırlsı kardeş yha ben daha ne olcamı bilmiyom hepsinden aççamda teker teker kasıyım sonra sevdgmle devam etcem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ben 2 dk da ındırdım 30k hız var.(turk telekom bınasındayım) ama oyuna gıremıom...2 dk da ındırdım hıc bı sıe yaramıo..portlar kapalı heralde
bı yolunu bıle varsa solesın ya...

peki beyler bizim eski charlarda avrupa karakteri olcakmı onların skıllerı farklı cunku orda kafam karısıyo yenı bı cahrmı acmak gerekıyo sız bu europela degısıklıklerden sozettınız onklar eskı charlar ıcın gecerlı dııl dımı

Inspection Period : 07/24/2007 11:00~20:00 Silkroad Standard Time (9 hour duration)

saat 2de açılıo beyler :lol: kolay gelsin

Hello. This is Silkroad Online.

Legend I, Europe Expansion was scheduled to be updated within 6 hours.

However, we have concluded that more development time is needed in order to provide our users great service.

We apologize for the delay in our inspection.

We will open service as soon as possible and inform our users through News section upon completion.

Inspection Period : 07/24/2007 11:00~22:00 Silkroad Standard Time (11 hour duration)

[Patch]
- Legend I, Europe Expansion to be opened

SAAT 4 TE İŞALLA OYUN AÇILCAK :lol::D RESMİ SİTESİNDE YAZIO..

walla bu jm benı cok sevıyomus anladım ben bunu :mrgreen: daha %40ı ındı bende anca 4-5 gıbı ıner zaten ve saat 1 de antrenmanım var 4 gıbı bıtıo 5de evdeyım fazla gec kalmıs olmıcam cok mutluyum :mrgreen:

Yukarı Alt