1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

sXe 12.1 Hataları Ve Çözümleri


 1. Dikkatehlike

  Dikkatehlike rank8

  Kayıt:
  22 Nisan 2012
  Mesajlar:
  35
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Mühendislik
  Şehir:
  Ev
  Aylardır beklenilen sXe 12.1 yeni sürümü bir çok yenilik ve her zamanki gibi hatalarla karşımıza çıktı. Bu sürümle beraber hata sayısında azalmalar olduğunuda söyleyebiliriz. Daha önceki versiyonlarda hemen Fix yayınlanırken, bunda 1 haftaya yakın süre geçmesine rağmen herhangi bir yayınlama yapılmadı. Siz kullanıcılarımızdan gelen sXe 12.1 hatalarının bazılarını bu konu altından yanıtlamayacağız.

  1) Nvdia ekran kartlarındaki sorun

  Nvdia marka ekran kartı kullanan kullanıcılarda, oyun açıldığında siyah ekran ortaya çıkıyor. Yaptığımız araştırmalar neticesinde sebebini bulduk. Kontrol paneline giriş yaparak, Bağlantılı Optimizasyon (Threaded Optimization) seçeneğini kapatmalısınız.

  2) Steam uyumsuzluk

  Steam kullanıcılarının maalesef bu sürüm baş belası haline geldi diyebiliriz. Çünkü çeşit çeşit hatalar ortaya çıkmaya başladı. Maalesef bu konuda yapabileceğimiz birşey bulunmuyor. Daha çok yeni olduğu için ileriki günlerde ve haftalarda dosya fixleri çıkacağını umuyoruz.

  3) Windows7 sorunu

  Oluşma nedeni yeterli yetkinin verilmemesidir. Bunuda şu şekilde aşmanız mümkündür. sXe simgesine sağ tıklayarak, Yönetici olarak çalıştır’a basarak açmanız gerekiyor. Bu şekilde yaptığınız zaman sorun ortadan kalkıyor.

  Şuanda çözümünü bulduğumuz ve genel anlamda en çok alınan 3 hata yukarıdakilerdir. Bunların dışında sizlerin yaşadığınız sıkıntılar varsa konumuzun altına yorum yaparak belirtebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yeni çözümler ile konumuz güncellenecektir.
   
 2. aa22

  aa22 rank8

  Kayıt:
  27 Temmuz 2012
  Mesajlar:
  5
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Interceptıng error sXe Injected will close sxe açıyorum sonra oyuna görmek için tıklıyorum dikdörtgen içinde bu hata geliyor sonra not defteri geliyor içinde çok uzun şeyler yazıo :S lütfen yardm edinnnn