Gerçekten süper bir guild'miş. Başarılarınızın devamını diliyorum.

daha lwl bakımından eziqim walla ama gelmek ısterım guıldsızım suanda sadece gecelerı kasıom walla bu lagda gıdım yuurmuo okullar acılsında mıllet gıtsın okuluna :lolmuch:

güleyim bosa gitmesin serverın kralı siz değilsınzı daha dun 7tgsınge yenıldınız ama bız 7tgsıngın sudan cıkmıs balıga benzettik serverın kralıyız demıyorum konusmakla kral olunmadıgını bılıyorum persembe gunu guıld warımız var beklerız herkesı

crazy_bay demiş ki:
güleyim bosa gitmesin serverın kralı siz değilsınzı daha dun 7tgsınge yenıldınız ama bız 7tgsıngın sudan cıkmıs balıga benzettik serverın kralıyız demıyorum konusmakla kral olunmadıgını bılıyorum persembe gunu guıld warımız var beklerız herkesı

saçma ....

sizki 7tgsınge i yenmişsiniz biz yenememişiz ama 7tgsınge ı yenebilen bi guildi ezmek o guilddende baba bir guild olmakdır :lol:

A

Anonymous

Guest
crazy_bay demiş ki:
iyi de adam kralıyız dememiş en sağlamıyız demiş Exclamation Wink Ufakda olsa gizli bi ayrıntı var

Sehzade demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
iyi de adam kralıyız dememiş en sağlamıyız demiş Exclamation Wink Ufakda olsa gizli bi ayrıntı var
kardes temin oyunda onlardan bırı glabol attıda ondan dedım bobmarley adındakı arkdas serverda karsımıza kımse cıkamaz dedi ondan

A

Anonymous

Guest
crazy_bay demiş ki:
Sehzade demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
kardes temin oyunda onlardan bırı glabol attıda ondan dedım bobmarley adındakı arkdas serverda karsımıza kımse cıkamaz dedi ondan
O zaman sory Embarassed

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
bazı arkdaslar ise guıld kasmak için baska guıldlere geçtiler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
Sizin guildde güzelmiş fakat bu başlık altında değilde yeni başlık açarak koysaydın daha güzel olurdu!
Ayrıca Remzi Abiye(ReMZi_BeY) slm sölersin. Sehzade dedin mi tanır. extraokk

:))) mastere güldüm sadece :lol:DD
türklerle savaşmak değil amaç. burda da atışmak değil. oyun bi ara yapılır kim sağlam görülür.. ama dost olarak. dostluk olmayacaksa türklerle savaşmanın bi mantığıda yok.

Prensia

buzdil demiş ki:
:))) mastere güldüm sadece :lol:DD
türklerle savaşmak değil amaç. burda da atışmak değil. oyun bi ara yapılır kim sağlam görülür.. ama dost olarak. dostluk olmayacaksa türklerle savaşmanın bi mantığıda yok.

Prensia
fikirlere saygım sonsuz bir şey dicem

neden gülüyosun Question

DnA

rank8
1sn 1sn burda olaylara açıklık getırmek gerek 1. si biz 7th sing i safe zone dan dışarı çıkartmadık çıkanı alaşağı etik 2k küsür puanla fark atarak kazandık bi2. si siz 7th sing i kahpelikle yendınız 1 saatlik savaş dewam ederken berserker scroll bastınız hepiniz ki savaşta bu yasaktı 10 puan one geçincede svaşı iptal ettiniz bumu sızın sudan çıkmış balığa çevirme stiliniz ayrıca cumartesı gunu kım kımı ezdı herkez biliyo hala savaş yapmayı yemıyosunuz oraya koyduğun guıld resmıde tamamen tam kadronuz bunuda biliyorum boşa yalan konuşuğ insnaları kandırma ilerde eminim herkez ne mal olduğunuzu anlayacak zaten

Yukarı Alt