Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Cleopatra Update:

* Update geldiğinde Yeni weapon'lar olmayacak.
* En yüksek Silahın ve itemlerin lvl'i aynı kalıcak.
* Sadece yeni moblar ve "Alexandria" şehri gelicek.
* Yeni unique gelecek.
*Seal of Sun ve Seal of moon itemlerde "11d" için hala aynı durumda kalacak ve som ve sosun düşmeyecek.

Beklenen Update`in Linkleri:
Part 1
Part 2

SwSro2 Linki:

Swsro3`de şu anda test aşamasında onunda birkaç gün içinde açılması bekleniyor...

~Update İle Birlikte Gelecekler~
12DG Lucky Powder.
12DG Elementler.
110 Level Skilleri Tamamen Eklendi.
Yeni Şehir.
Yeni Pet.

Oyun için ayrıntılı bilgi Tıkla

____________________________________________________________________________________

~Oyuna Sonradan Eklenecek Olan Özellikler~
120 lvl cap ve 120 lvl skilleri.
NPCde petler satılacak.
Avrupa ve onunla birlikte gelecek 2 şehir.(Yani constantin ve samarkanddan başka 2 şehir daha gelecekmiş. :think: )
Avrupa charları.
11-12dg itemler.
Oyun içerisindeki karmaşık görevler kolaylaştırılacak.Örn:95 lvl alınan blue zerk görevini kısaltcaklar.
Hayvan sürme gibi birşey daha gelicekmiş.

Son düzenleme:
site açık ironEyE destekliorm az önce gmle konuştum ztn 5-10 taneniz inanmıyo gleio 80 skilllerin hepsi tamammış

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Benim hala kafama oturmadı şu "90 skilleri". Doğru mudur bilmiyorum ama bana boş bi umut gibi geldi.
Ne diyeyim. Umarım 90 skilleri gelir de istediğiniz gibi güzel pvpleri yaparsınız. En azından 70 skilleri ile "pot war"lar ve "nukerların güçsüzlüğü" yok olur diye düşünüyorum. Bu da oyunu daha zevkli kılar. Snow geldiği için 7:1 gibi yapılandırma çeşitleri de çoğalır, bladerların yeni combo ve yatır-batırları geleceği için yapılandırma çeşitliliği olur^^

:D yaw nerden biliyonuz 1 dk char açıp laf atıyım ban yiyiyp ssmi atıyım ? :D

beyler aşırı derecede download edilio 10-40 arası kB/sn arası download oluo 1 çıkıo 1 inio :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2 tane link var ikisindede .part2 yazıyor part 1 yok :)

beyler indiremessiniz :S site kapandı download zaman aşımına uğradı asla indiremeyiz :S o kadar zamanda 30 dk açık bırakıyorlar siteyi ztn :S

haha beyler BitComent 1.10 u indirin torrent dosyası ama normal dosyalarıda indirio zaman aşımı fln yoq XD keşke part 2 yide Bit Coment den indirseydim :(

Kemalist onu indirmene gerek yok.Patch için sadece buding i indirin.Ben şuan upload ediyorum up-file ye :D Sunucuları gayet hızlı up-file nin :D

Yukarı Alt