Bu server Csronun Pravite Serverdir yani bu server baya gelişmiştir ancak serverden yakında chin ipleri hariç herkes banlanacagı için boşuna kasıyorsunuz forumda bile chin ipleri haricinde ipler giremiyor

OsmanGelincik demiş ki:
Bu server Csronun Pravite Serverdir yani bu server baya gelişmiştir ancak serverden yakında chin ipleri hariç herkes banlanacagı için boşuna kasıyorsunuz forumda bile chin ipleri haricinde ipler giremiyor
Sockcapmıydı öyle bir program vardı onunla gireriz.^^

EmmaW

OsmanGelincik demiş ki:
sockscapimiz var :D mhtc de açıldığından bir süre sonra banlamıştı bizleri ama girdik yinede :D

ei o zaman bende kasıyorum ama boşa kasıyorum ama socs mudur onu boşverin easygame var o daha cici vipde alırız ohhh :)

Tekrar clienti indirmenize gerek yok bizim indirdigimiz ile aynı client uplama tarihleri bile aynı ancak bilemiyorum nolucagını ben sondaki patchi indiriyorum

Ben onu bile indiremyiorum.2kb ile çekiyor.İndiren biri upload ederse çok sevinirim.

Bu arada aklıma fikir geldi.Ben bu indirdiğiniz şey media pk2 ve launcherden update yapamayanlar için hazırlanmış.

Patch da bişi çıkmadı :D Herşey aynı :D Media.pk2 , sro_client.exe , silkroad.exe var içinde :D boşa indirdik hiçbişi yok ama media.pk2nin boyutu artmış :D
,

kinginimin demiş ki:
Patch da bişi çıkmadı :D Herşey aynı :D Media.pk2 , sro_client.exe , silkroad.exe var içinde :D boşa indirdik hiçbişi yok ama media.pk2nin boyutu artmış :D
,
bu demek oluyorki içine entegre etmişler sadece aktif etmeleri kalmıs oda server ile yapıcaklar kuçuk bir patch ile güzel .)

pk2 nin kodlamayı degiştirdiklerinden dolayı patch yapamıyoruz ancak lolkop arkadasımız C# ve C++ cı oldugu için pk2 yi havada karada editliyor C ile editliyemicegin bişey yoktur :) birde biz bilsek süper olur

Yukarı Alt