Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Stranger Things'in 3. sezon çekimleri Nisan 2018'de başlayacak. Çekimlerin eylül ayına kadar devam edeceği düşünülürken, sezonun Mart 2019'dan önce yayınlanmayacağı tahmin ediliyor.
@yabancidizi
season-3-770x404.png

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Şu kızın Times'ın en etkili 100 kişi arasına girmesi?

639183-600-338.jpg

Millie Bobby Brown (14 yaşında)

@CezaAlp bende o ön yargı da kalmıştım bro izledim sonra keşke zamanımı harcamasaydım dedim, 11-14 yaşında ki çocukların aşırı derece de argo kullanması ve bu dizinin beğenilmesi aptalca geldi, tabi yine görüş meselesi , tarafımca beğenmedim vakit kaybı olarak gördüm, tekrar böyle bir hataya düşermiyim çok zor.

Takımı
Galatasaray
Kızın sebepsiz bir çekiciliği var bence ,ki kısa sürede bu kadar popüler olması bunu gösteriyor.Özellikle dizide oynadığı karakter ile çok beğenildi bi Aleyna Tilki değil ama olsun :lol:

@CezaAlp bende o ön yargı da kalmıştım bro izledim sonra keşke zamanımı harcamasaydım dedim, 11-14 yaşında ki çocukların aşırı derece de argo kullanması ve bu dizinin beğenilmesi aptalca geldi, tabi yine görüş meselesi , tarafımca beğenmedim vakit kaybı olarak gördüm, tekrar böyle bir hataya düşermiyim çok zor.
+1995 , aynı senin gibi düşünüyorum. Dizide bulamadım bu aralar , birazdan paşa paşa gider film izlerim .
Marrowbone diye film indirdim tam istediğim tarz gibi :twisted::twisted:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
@CezaAlp Ben de tam tersine izledim ve çok beğendim kesinlikle zaman kaybı olarak düşünmüyorum izleyip şans vermelisin. Ben de başta senin gibi çoluk çocuk dizisi dedim bir yıl sonra izledim harika.

Ama kızı beğenmiyorum dizide de itici gerçekte de itici bana göre, böyle bir listeye girmesi de saçmalık :D

Takımı
Galatasaray
bu dizi zaman kaybıysa eğer zaman kaybı olmayan, keyifle izlediğiniz dizileri merak ediyorum

Takımı
Galatasaray
bende de sivilce yok pek kalmadı hep leke genelde. Sakal kapatıyor çoğunu ama tam tıraş olamıyorum :(
senin ilacı baya araştırdım, böyle güçlü pislik ilaçları severim, reçetesiz veriliyorsa alıp denemeyi düşünüyorum

bende de sivilce yok pek kalmadı hep leke genelde. Sakal kapatıyor çoğunu ama tam tıraş olamıyorum :(
senin ilacı baya araştırdım, böyle güçlü pislik ilaçları severim, reçetesiz veriliyorsa alıp denemeyi düşünüyorum
Reçetesiz satılıyor , direk eczaneden aldım 30tlydi. Belki internette daha ucuz olabilir.

Yorumuma dikkat edilirse zaten orada görücekleri şey "yine de görüş meselesi" olucak, kısaca herkesin her zevki birbirine uymuyor olabilir, küçük çocukların argo kullanması bana göre hoş bir şey değil, genel olarak her kitleye hitap etse'de sonuçta yaşıtları da bu dizileri izliyor ve örnek olarak algılıyorlar, tarafımca hoş bulmuyorum, Örnek dizi'den bir kesit..

Yukarı Alt