yaw bu parallı botta herşeyi yaptım Wink sonra işte eli açıom alta gelio start diom bekliom bekliom ama açılmmmıo nedenini bilen varmı acil yazssın lütfen Wink
Şimdiden Tşk. Wink

StarkDrache

Bilgiliyim
_aaa_aaa_aaa_ demiş ki:
yaw bu parallı botta herşeyi yaptım Wink sonra işte eli açıom alta gelio start diom bekliom bekliom ama açılmmmıo nedenini bilen varmı acil yazssın lütfen Wink
Şimdiden Tşk. Wink
Kullandığın Virüs Programı Parmağı Engellemiş Olabilir Virüs programını kapayıp denersen oyunun açılma ihtimali çok yüksek Wink

yaptım kardeş yaw :S olmadı gene çıkış yaptım öle girdim onun engellediğini biliodum onun için çıkış yaparak girmiştim ama nafile yine girmio başka bişeyi varmı ? acep bildiğin

_aaa_aaa_aaa_ demiş ki:
Şimdiden Tşk. Wink
en son surum botu kullanıyosun dimi daha once bende de oldu bu olay bendeki sebebi eski surum olmasıydı yaklaşık 1 saat once yeni kredi aldım sitedeki son surum bot ve clienti yukledim sorunsuz çalışıyor bide sitedeki surumleri indirip ole dene bekli duzelir

son sürüm botsmalldan indirmiştim zaten yenilemişler sadece 1.120 clientle 1.73 bot var onları indirmiştim site olanı link verirmisin senin kullandıklarını verirsen sevinirim

_aaa_aaa_aaa_ demiş ki:
son sürüm botsmalldan indirmiştim zaten yenilemişler sadece 1.120 clientle 1.73 bot var onları indirmiştim site olanı link verirmisin senin kullandıklarını verirsen sevinirim

dostum bende bunları kullanıyorum yeni aldım sro klosörünü srobotan tamamen temizle yenide srobotu masaüstünde aç ve rardan çıkanları sroya at bakalım faydası olacakmı buda daha onceleri kullandığım bi yöntem yararı oluyodu

_aaa_aaa_aaa_ demiş ki:
yok yaf gene olmadı bu :S
başka yolu yokmudur acep :S
dostum tek biçare kaldı sroyu pcden tamamen kaldır
yeni bir tane sro kur sonra sırası ile once clienti son srobot klosöre at buseferde olmazsa bu sorun benden çıkar senin sorununla karşılaştım sana söylediğim şeylerle düzeldi eğer bu dediğimlede olmazsa başka bi sorun vardır

eyw kardeş ama bunuda yaptım yine olmadı Sad :S

poof bende ilk defa karşılaşıom acaip bi durum ama çözemedim gitti yaa bi fikri olanlar warsa yazsın lütfen Wink

Bide konu açmayım dedim bu Tbot bot ayarlarını gösteren bir konu yokmu yaw göremedim de bilen biri warsa link verebilrmi Tbot ayarlarını

Yukarı Alt