Spyware demiş ki:
Denemediğim bi bu kalmıştı bunuda denedim ama acayip güzel oyun çok güzel sarıyor herkese öneririm. :coffee:
Bu arada oyunda anlamadığım bazı kavramlar var Revenange yazıyor kırmızı bir dürbün içerisinde anlamı nedir bilen varsa yorumunu bekliyorum birde Nustop mudur nedir o şekil yazılar çıkıyor bildiğiniz terimleri paylaşırsanız sevinirim. :oldie:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Nustop desgil
Nuty Shot
Cinsel organa vurunca öyle oluo ve sadece erkeklerde oluor
Revenge ise o seni 4 kere kesti ise sen onu hic kesemediysen ve en sonunda vurursan revenge oluor ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bende bir video hazırlıyım diyorum ama üşeniyorum, sonra izler izler ohannes çekersiniz :dance:

Takımı
Besiktas
Bu charı açtığımda oyunda çok yeniydim k.d çok düşük o yüzden en iyisi yeni bir char açmak :twisted: :dance:

Toxicated demiş ki:
Bende bir video hazırlıyım diyorum ama üşeniyorum, sonra izler izler ohannes çekersiniz :dance:
sen dua et ben cekmiom :wink1:
ama su artrici aliim izleyen herkez oHaNeSS cekcek^^

Spyware demiş ki:
@SubZeroCeko
Teşekkürler :beer:
birsey degil
ve
combat arms ta adım
BulentAmca
turklerin en yi isniperlerinde
KD si 0.91 ilk charim o yusden ^^
bide ahmetcan abi dusudu KD yi
ben aylar once proydum ^^
o zmn KD 0.98 di ve yukseliodu suan 1.21 fln olmustu ^^

revenge birisi seni vurduysa sende dogunca ilk onu vurarsan revenge dio

Server
Assos
Takımı
Besiktas
TniesT demiş ki:
revenge birisi seni vurduysa sende dogunca ilk onu vurarsan revenge dio
Hayır biri seni min 4 kere öldürmüşse ve sonra sen onu öldürürsen Revenge diyor :beer:

Toxicated demiş ki:
Revenge nedir bende bilmiyorum lakin genelde hiç beklenmeyen anlarda adamı vurunca çıkıyor ona göre bi tahminler yürütebilirsin.

Nunstop 'ta adamın ayağını, kolunu, işte cinsel organ kısmından falan vurursan çıkıyor. O yazı çıkınca da karakterin gülüyor zati ^^

Akşam 18:00 - 02:00 full time online 'im. Nick : Toxicated K/D yüksekse seni bizim clana da aldırayım :lol:

Nunstopu merak ediyordum ogrendiggim iyi oldu
Bnde size revenge in ne oldugunu soylıyım İntikam oluyo gecen el seni olduren adamı git bul oldr REVENGE diyo :nod: :nod: :mrgreen:

__HasretiM__ demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Revenge nedir bende bilmiyorum lakin genelde hiç beklenmeyen anlarda adamı vurunca çıkıyor ona göre bi tahminler yürütebilirsin.

Nunstop 'ta adamın ayağını, kolunu, işte cinsel organ kısmından falan vurursan çıkıyor. O yazı çıkınca da karakterin gülüyor zati ^^

Akşam 18:00 - 02:00 full time online 'im. Nick : Toxicated K/D yüksekse seni bizim clana da aldırayım :lol:

Nunstopu merak ediyordum ogrendiggim iyi oldu
Bnde size revenge in ne oldugunu soylıyım İntikam oluyo gecen el seni olduren adamı git bul oldr REVENGE diyo :nod: :nod: :mrgreen:

Biraz geç kalmışım söylemekte :)

Yukarı Alt