Takımı
Besiktas
Bu mesaj CosmicGate rumuzlu uyeden alinti yapildi
CosmicGate demiş ki:
Keşke Gannicus u çarmıha germeselerdi öldürselerdi daha iyiydi :S
o anda bile arena hayali ile gulumsedi ya o adam..muthis bir sondu ya..gozlerimi bir kez daha dolduran kisim ise Suranin kehanetinin ortaya cikmasi..

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
o anda bile arena hayali ile gulumsedi ya o adam..muthis bir sondu ya..gozlerimi bir kez daha dolduran kisim ise Suranin kehanetinin ortaya cikmasi..
neydi kehanet anlatsana hatırlayamadım

ve adamın gözleri dolmuş ağlamamış beyler :(

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Mr. Mojo Risin' rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr. Mojo Risin' demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
neydi kehanet anlatsana hatırlayamadım

ve adamın gözleri dolmuş ağlamamış beyler :(
spartacuse baska bir kadını tam olarak sevemezsin demiş ya

Takımı
Besiktas
hayir.. tam olarak Suranin kehaneti suydu;

ilk spartacus romayla beraber savasa giderken 1. sezon 4 bölüm felan..Sura adama gece tanrilar yanima geldi seni bana gosterdiler dizlerinin ustundeydin yilan simgesine karsi diz cokmustun dedi. neyse boyle d ona evam etti olaylar 3 sezon sonra spartacusun olum sahnesi Agronun kalkanindaki yilan simgesinde sakliydi..ve gomerken spartacusu yilan simgeli kalkanla kapattılar. o an icim gitti benim. hatta agronun elinde kalkani ilk gorunce spartacus bir soz soylemisti ona takilip.

Takımı
Galatasaray
Crixusun kalkaninda da hep yilan vardi eskiden. Iyi hatirlamissin valla ben unutmusum onu, su son 2 sezonda her kareyi hatirliyorum ama 1.sezonu o kadar gaza gelerek izlemiyordum bir de 2gunde bitmisti 2 sene once yazin. Cok ozleyecegim bu diziyi cook...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Davinci deamons'u izlediniz mi gençler ? Ne diyorsunuz dizi hakkında ?

Ben izledim ama şu anda karar vermek için çok erken gibi , garip karışık bir dizi bir yere koyamadım pek.

Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:

Ben izledim ama şu anda karar vermek için çok erken gibi , garip karışık bir dizi bir yere koyamadım pek.
Ben de öyle düşündüm erken diye, 3-5 bölüm oynasın öyle izleyeceğim.

Birkaç arkadaşım Vikingsi önerdi; spartacusu seven bunu da sever dediler. Oldu mu izleyen?

Takımı
Besiktas
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Crixusun kalkaninda da hep yilan vardi eskiden. Iyi hatirlamissin valla ben unutmusum onu, su son 2 sezonda her kareyi hatirliyorum ama 1.sezonu o kadar gaza gelerek izlemiyordum bir de 2gunde bitmisti 2 sene once yazin. Cok ozleyecegim bu diziyi cook...
adamlar 3 sezon sonra patlatti kehaneti..o sahne aklima geldikce tuylerim kalkiyor o spartacusun agronun kalkanini gordugunde duraksayip bir kac soz soylemesi..unutulmaz bu dizi alkis:

Takımı
Besiktas
ve beni en cok gururlandiran olay;

Agronun Spartacusun kulagina yaklasip bir gun romanin sonunu getirecegiz demesiydi, tarihte romanin sonunu II.Mehmet getiriyor istanbul fethi ile. buda beni ayri gururlandirmistir. rahat uyu Spart, karisma bizde :D

sweetCHIEF demiş ki:

Agronun Spartacusun kulagina yaklasip bir gun romanin sonunu getirecegiz demesiydi, tarihte romanin sonunu II.Mehmet getiriyor istanbul fethi ile. buda beni ayri gururlandirmistir. rahat uyu Spart, karisma bizde :D
Hangi Roma? Spartacus'ün rakibi Roma Cumhuriyeti idi. MS 300 lerde 2ye bölündü.Osmanlının son verdiği Doğu Roma'ydı :detective: :D

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Zippy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Zippy demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:

Hangi Roma? Spartacus'ün rakibi Roma Cumhuriyeti idi. MS 300 lerde 2ye bölündü.Osmanlının son verdiği Doğu Roma'ydı :detective: :D
oralar karisik ikiye bolunmeleri vs vs, romayi dize getiren biziz abicim :P

Kemalist demiş ki:

Şuan güzel gidiyor dizi, gizem dolu olması beni cezbediyor açıkçası.

sarkolata demiş ki:
Birkaç arkadaşım Vikingsi önerdi; spartacusu seven bunu da sever dediler. Oldu mu izleyen?
Güzel dizi, gerçekten. Spartacus'ten sonra elle tutulur 1-2 dizi daha çıktı ortaya onlardan biride Vikings. :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt