ben sparoww ile takas yaptım ben ona 69 lvl o bana 66 lvl char verdi hersey yaptık hepimiz dogru bılgılerı verdık cok güzeldi hersey 2 saat gecti chara girem dedi şimdi pw yanlıs diyor sparoww bir bakarmısın neden giremiyom Question

babel nuker spearcı charaanı ne oldu
ben _Yusovic_TR tanıman lazım nasılsın kardeşim..

tanıyamadım babelde hiç oynamadım ama tanıdıgım abi var belki onunla karıstırırsında
anlamadım konuyla ne alakası var gitti 69 lvl char galiba 66 lvl chara giremiyom

bılgılerı aldıktan sonra sıfreyı emaılı degıstırdım ama neden böyle serefsızlık yapıyor bütün insanlar hepsinin ben a.....................a................s..............o...............ç

SonSAHNE

Bilgiliyim
nasonex demiş ki:
bılgılerı aldıktan sonra sıfreyı emaılı degıstırdım ama neden böyle serefsızlık yapıyor bütün insanlar hepsinin ben a.....................a................s..............o...............ç
önyargılı olma adam daha savunmasını yapmamış ama dediğin gibiyse sana şu son cümlelerde katılıyorum Wink

bazıları internet explorırdan pw değiştirme yerine gelio o sayfayı açık bırakıo we senle takas edio sen şifreyi değiştiriosun o sora eve gelio o sayfadan tekrar şimdreyi değiştirio bazılarıda pw değiştirme saydasını kaydediğo tekrar aç fln dio soraa bammm tam anlatamadım ama anlamışındır

SonSAHNE

Bilgiliyim
nasonex demiş ki:
nasıl oyuna geldim anlamadım kul hakkına girdiler bu dünyada olmazsa öbür dünyada
Takma Kafana. Ben Knightda Bir çok kez Soyuldum ama Sadece üzülüp kendi kendimi Yiyordum. O yüzden Takma oyun gibi şeyleri. Tkacak daha önemli şeyler var...

S0NS4HN3 demiş ki:
nasonex demiş ki:
nasıl oyuna geldim anlamadım kul hakkına girdiler bu dünyada olmazsa öbür dünyada
Takma Kafana. Ben Knightda Bir çok kez Soyuldum ama Sadece üzülüp kendi kendimi Yiyordum. O yüzden Takma oyun gibi şeyleri. Tkacak daha önemli şeyler var...
yok takmıyom zaten 69 lvl gitti önemli değilde neden hep bizi bulur böyle p.çler

oyunun icine yapıo bole adamlar Evil or Very Mad feridun gecmıs olsun :S serefsız adam ıns daha kotusunu gorur Evil or Very Mad Evil or Very Mad

SonSAHNE

Bilgiliyim
Rzgar eken fırtına biçer. Valla bn böyle şeyi istesem yaparım ama Yaptıktan sonra Nasıl oynarım o charla orasıda var. Yazık yani Emek Hırsızlığı.

S0NS4HN3 demiş ki:
Rzgar eken fırtına biçer. Valla bn böyle şeyi istesem yaparım ama Yaptıktan sonra Nasıl oynarım o charla orasıda var. Yazık yani Emek Hırsızlığı.
evet ilk silkroaddaki charımdı 67 lvle kadar elle kasmıstım ozaman ne bot vardı ne bu kadar herkesi silkroadı bilirdi

boswer kanka salla gıtsın allahından bulsun sımdı sevınmıstır bıde o sevındıgı kdr mucX ..... KASMAYA DEWAM KANK hmm

Yukarı Alt