Mr_BOB demiş ki:
boswer kanka salla gıtsın allahından bulsun sımdı sevınmıstır bıde o sevındıgı kdr mucX ..... KASMAYA DEWAM KANK hmm
suan belkı pasıfıcte 80 lvl herseyı max bır bladerle o benı hackleyen cocugun a........s...........eye gelebilirim :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Önyargılı olmayın..birde artık bunun gibi konuları böyle topic açarak millete sunmayın..o adam yapmadı belki..bu ettiğin laflar.. onu çok inciticek..boşverin..böyle konuları..yada yetkililere Ö.M Atın onlar takip ederler..böyle konuları önce Ö.m atarak halledin gördünüz o kişi yapmış milleti uyandırmak için açarsınız..tekrardan boşver ben böle konuşuyorum birazdan biri çıkar karşı gelir. :mrgreen:

HeaveN_GFB demiş ki:
Önyargılı olmayın..birde artık bunun gibi konuları böyle topic açarak millete sunmayın..o adam yapmadı belki..bu ettiğin laflar.. onu çok inciticek..boşverin..böyle konuları..yada yetkililere Ö.M Atın onlar takip ederler..böyle konuları önce Ö.m atarak halledin gördünüz o kişi yapmış milleti uyandırmak için açarsınız..tekrardan boşver ben böle konuşuyorum birazdan biri çıkar karşı gelir. :mrgreen:
haklısın kardes ama
%100 charı calan bu sahıs bundan ötesi yok sadece kimse bunla alısverıs yapmasın dikkat edersen bu sparoww hergun char satılır takas olunur gibi konularla geliyor 1 har calıyor 2 hafta yok oluyor serefsız namussuz adam gibi söle charı ben caldım bir laf edersem Allah belamı versin ama caldıgı halde inkar ediyor en sevmedıgım sey bu hep hırsız hep yalancı
ö.m atarsam görevli sahıslar delil göster dicek nasıl delil göstercem bilmiyorum hiçbir delil yok sadece charı calan bu char suan onda

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
tmm boşver char gitmiş artı.. extrabeer gel saturn e kasalım bırak yauvv..bota kassın..sabah akşam :lolmuch:

Yukarı Alt