Nasıl buldunuz?

• Mükemmel Ötesi

Votes: 132 60,3%
  • Üzerinde çalışılabilir

Votes: 52 23,7%
  • Beğenmedim

Votes: 36 16,4%

• Total voters
    219
İşte olay ozaten ciddi gibi yapıcaksın korksun :lol:
Walla imzamın karakterinin bi başkasının kullanması hoşuma gitmez şahsen sonunda elime aldırtcaksınız tableti tekrar hiç biryer de olmayan şeyleri çizdirtceksiniz bana.....

Nyse kim neyi kullanıyorsa kullansın beni ilgilendirmio bu saaaten sonra... Tehtid... hehee.

öff korkuttun beni yaw :lol: kendime yapcaktım bitane ama yapmıom maksat için rahat olsun :lol:

Ronin demiş ki:
İşte olay ozaten ciddi gibi yapıcaksın korksun :lol:
Walla imzamın karakterinin bi başkasının kullanması hoşuma gitmez şahsen sonunda elime aldırtcaksınız tableti tekrar hiç biryer de olmayan şeyleri çizdirtceksiniz bana.....

Nyse kim neyi kullanıyorsa kullansın beni ilgilendirmio bu saaaten sonra... Tehtid... hehee.
bende satılık var ama sadece win98 de calisiyor :mrgreen:

50 ytl fln olması lazım bi yerde görmüştüm bu fiyatlara satıodu ama kalitesini bilemem detective

Ronin demiş ki:
Boyutu nedir düşenebilirim?
tam olarak ölçmedim ama iki tane mouse pad alanı kadar bir alanda (tahmini 20x30)hem manyetik kalemi hemde faresi var :lolmuch:

Ronin demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Ronin demiş ki:
Boyutu nedir düşenebilirim?
tam olarak ölçmedim ama iki tane mouse pad alanı kadar bir alanda (tahmini 20x30)hem manyetik kalemi hemde faresi var :lolmuch:
Ne kadar düşünüyorsun cihaza akşam msnde görüşelim.
walla fiyattan değil ama kargosu baya tutar 0 alsan daah ucuza gelir Wink

Güzel yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar... Beğenmeyen8 kişide neden beğenmediğini yazsaydı çok sevinirdim... kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mükemmel ötesi lakin ronin yazısı silik kaldığı gibi konsepte jelibon modeli ile uymamış önerim ise daha belirgin ve kalın yapmalısın rengi ise beyaz olmalı Wink

Morwena

Buralıyım
walla bence süper ama extranın dediği doğru olabilir daha canjanlı durur Wink

extraloob demiş ki:
mükemmel ötesi lakin ronin yazısı silik kaldığı gibi konsepte jelibon modeli ile uymamış önerim ise daha belirgin ve kalın yapmalısın rengi ise beyaz olmalı Wink
yok be hacım böle gothic tarzı bişeye beyaz uymaz :mrgreen:

ronin hacım yeni imzanda font aynen kalsın backround a biraz daha brush lar katarak değiştirebilirsin sade durmuş gibi geldi bana kahvekeyfi

Yukarı Alt