Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar dönem ödevi veya diğer konularla ilgili slayt isteklerinizi buradan yapabilirsiniz :))

Gerek kendim hazırlarım.. veya bulurum bi şekilde headbang2ft9

arkadaşım ben cografyadan
maki,bozkır ve çalı ile alakalı slaytlar istiyorum senden bulabilirsen sevinirim....

kardeş yazıyorum üstünden bir gün geçiyor ödev isteyin diyosun istiyoruz ama hiç cvp bile yok..
bulamadıysan bulamadım de...

K@OS demiş ki:
kardeş yazıyorum üstünden bir gün geçiyor ödev isteyin diyosun istiyoruz ama hiç cvp bile yok..
Arkadaşım Bu işler Hemen Olmaz.Arkadaşımız Kendi Hazırlıyodur belki.Biraz daha sabret... Wink

Slayt isteyen arkadaşlar !!

CannibalMyth demiş ki:
K@OS demiş ki:
Arkadaşım Bu işler Hemen Olmaz.Arkadaşımız Kendi Hazırlıyodur belki.Biraz daha sabret... Wink
arkadaşım ondan değilde sadece cvp yazsa yeterli yazmıyoda .... kendim yapıyorum diye yazsa canımıyesin... ben yani kötülemek için değil hiç cvp yazmamasından dolayı..

K@OS demiş ki:
Slayt isteyen arkadaşlar !!

CannibalMyth demiş ki:
K@OS demiş ki:
arkadaşım ondan değilde sadece cvp yazsa yeterli yazmıyoda .... kendim yapıyorum diye yazsa canımıyesin... ben yani kötülemek için değil hiç cvp yazmamasından dolayı..

Arkadaşım Çalı ile ilgili hiçbir bilgi bulamadım valla Sad Bozkır ve maki ile ilgili.. beğenirsin umarım.. 21 sayfalık..
http://rapidshare.com/files/92884394/_a ... i.ppt.html

Buda başka bir slayt.. İşine yarar beLKi...
http://rapidshare.com/files/92886169/ma ... r.ppt.html

teşekkür ederim saol çok güzel olmuş wallahi...:lol:
ellerine sağlık ...

slm öncelikle.. eşeyli üreme hakkında bilgiler verebilecek (kapsamlı olmayabilir sadece özellikleri vs. olsa daha ii olur) ve eşeyli üremenin çeşitlerinin anlatılabileceği(izogami,heterogami,konjugasyon,partenogenez,hermafroditizm) bir slayt istiorum resimlerle anlatılırsa daha ii olur şimdiden teşekkürler extrabeer

anathema_ demiş ki:
slm öncelikle.. eşeyli üreme hakkında bilgiler verebilecek (kapsamlı olmayabilir sadece özellikleri vs. olsa daha ii olur) ve eşeyli üremenin çeşitlerinin anlatılabileceği(izogami,heterogami,konjugasyon,partenogenez,hermafroditizm) bir slayt istiorum resimlerle anlatılırsa daha ii olur şimdiden teşekkürler extrabeer
Hazırlamya başlıyorum Wink

3-4 güne kadar hazır olması gerekiyor lütfen biraz daha hızlı olabilr misin ? Question

anathema_ demiş ki:
3-4 güne kadar hazır olması gerekiyor lütfen biraz daha hızlı olabilr misin ? Question
Çok zor bi konu yaa ne resim bulabiliyorum ne yazı..üniversite sitelerinde öğrencilerin hazırladığı slayt, döküman ders notlar veya herhangi bişey arıyorum..

Bilgileri bulup bana yollarsan gerisi çok kolay extraokk extrabeer

Ya konuyu Görmeden Bende Ayrı Bi Konu İstedim:.... Ben Microsoft Word u anlatan bi slayt gösterisi isteyecektim... Eğer Yaparsan 2 Tane Yaparmısın Eğer Yapamazsanda 1 tane yeter Tşkler Saygılarımla...

bana çanakkale şehitleri şiirine uyacak bir fon müzik lazım yardım ederseniz sevinirim

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt