Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
zahmet olmazsa bana da Maki ve Orman hakkında slayt bulabilirmsin? 2 gün içinde bulursan tam süper olur mucX

TiTaN_ demiş ki:
zahmet olmazsa bana da Maki ve Orman hakkında slayt bulabilirmsin? 2 gün içinde bulursan tam süper olur mucX
Buyur burdan ;

http://rapidshare.com/files/92884394/_a ... i.ppt.html

BaD_BoY demiş ki:
Benim bro ya 20 tane eşkanar ve 20 tane ikizkenar ile ilgili soru ve cevap bulabilirmisin.

Ps: Slayt olmasın. :mrgreen: Bak değerimi bil slayt yapmanı istemedim. :lolmuch:
tmm :mrgreen:
enciso demiş ki:
bana fuzuliyle ilgili hayatı edebi kişiliği v.s slayt lazım şimdiden teşekkürler
buldum slaytı akşama doğru koycağım.. mucX

BaD_BoY demiş ki:
Benim bro ya 20 tane eşkanar ve 20 tane ikizkenar ile ilgili soru ve cevap bulabilirmisin.

Ps: Slayt olmasın. :mrgreen: Bak değerimi bil slayt yapmanı istemedim. :lolmuch:
Eşkenar ve İkizkenar ın özelliklerini buldum.

Bide 2 yaprak test buldum ama cevapları yok Confused Lazım olursa ;
http://www.uslanmam.com/geometri-testle ... ucgen.html

Soru-Cevap şeklinde olanlarıda arıyorum bulursam öm yada msn den atarım :mrgreen: mucX

mel1h___ demiş ki:
KaraKök ve Köraköklü işlemler...PowerPoint ten dedi hoca bn yapamadım Sunu falan olucak dedi eğer yapabilirsen ne mutlu sana... Wink
Powerpoint de olması biraz zor gibime geliyor işlem resimlerini kes düzelt ayarla fln Shocked Confused Cok zor yaa taşınıyoruz bide. Google fln baktın mı ? Ya da hoca ya söyle ppt den yapamadım word döküman getiriyim fln de.. sunu olması çok zor Sad Ama bakalım yine ayarlayabilirsem koyarm buraya mucX

dR.NooB demiş ki:
mel1h___ demiş ki:
KaraKök ve Köraköklü işlemler...PowerPoint ten dedi hoca bn yapamadım Sunu falan olucak dedi eğer yapabilirsen ne mutlu sana... Wink
Powerpoint de olması biraz zor gibime geliyor işlem resimlerini kes düzelt ayarla fln Shocked Confused Cok zor yaa taşınıyoruz bide. Google fln baktın mı ? Ya da hoca ya söyle ppt den yapamadım word döküman getiriyim fln de.. sunu olması çok zor Sad Ama bakalım yine ayarlayabilirsem koyarm buraya mucX
araştırdım ama bulamadım..
yapabilrsen iyi olur yapamassanda canın saolsun.. mucX

bana fizikten madde konusunda slayt lasım yapalirmisin lütfen Neutral bide ne kdr zman sürer bilgi verirmisin tşkler...

Konu için Saol bnde senden bir slayt isdiycem ATATÜRKÜN Hayatını anlatan müzikli ve kısa olmayan bi slayt hazırlarmısın dönem ödevi şimdiden Saol.

bilgilerimi :S wala bilgiler ile birlikte bulamazmıyız sitelerden fln fazla bilgim yok yardım et lütfen :S

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt