arkadaşlar uzun zamandır bu topic altında belirtilen siteden üyelik almaya çalışıyorum ama 5-6 gündür siteye ulaşamıyorum.:cry: ulaşmam için yapmam gereken bişey var mı? yoksa ulaşan ya da elinde fazla account olan birisi öm atabilir mi? :beer: şimdiden teşekkürler. :muck:

merhaba arkadaşlar SJSRO'da bicheon 69 skiliydi yanlış hatırlamıosam adı : Devil cut blade 2 kere batırma moblara batır çektiğimde 1 kere batırıyor 2.sini batırmıyor normalde 2 kere batırması lazım. diğer playerlara baktığımda gayet normal vurabılıyorlar ben vuramıyorum.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
beyler ben launcher'de start'a tıkladığımda "Sorry. Failed to execute Silkroad [Error Code(2)]" hatasını veriyor.
uyumluluktan düzeltmeye çalıştım ama olmadı.
ne yapmalıyım?
:confused1: sin:

Arkadaslar Oyuna Gırıyorum 45Dk-1Saat Oynuyorum Sonra Dc Yıyo Ama Internette Kesilmiyor Ne Yapmam Lazım?

Arkadaşalr Ben ne zaman downhang'a gelsem hep dc yiyorum ya 1 -2 dk sonra yada 10 15 dk sonra Hotanda yada jangan hiç böyle birşey olmuyor nedeni ne olabilir ?

Cliente bağlı.Orjin clientte dahil virüs var.Bakın şöyle söyliyim.1 ocakta yeni client çıktı.Yeni client ile sibibot çalışmıyor.Normal virüslü clientte çalışıyor lakin 2 yıl sjsro oynadım ve hiçbir sorun yaşamadım (normal eski client ile)...Nereden bulabilirim dersen:
viewtopic.php?f=589&t=169238

merhaba.. bana sjsronun GFXFILE MANAGER dosyası gerekiyor rapide filan atabilirseniz çok sevinirim şimdiden saolun...

Launcher a tıklayınca "Silkroad Online Launcher çalışmayı durdurdu" hatası veriyor, clientten oyuna girince ID, PW yazıyorum enter a tıklıyorum ve c8 hatası veriyor. BİR YARDIM EDİN!!!!

Yukarı Alt