ya ben vista kullanıorum bota tıklıyorum ıkı defa acılıo fakat login gelmıyor asagı ındırıorum bot seklınde gozukuo yonetıcı olarak calıstır dedım gene aynı bılgısı olan varmı ?

Logın demesem de calısırmı bot cunku logın gelmıor ama asagıda bot duruo yıne kucultmeye basınca

bota tıklıyorum logın gelmıyor zaten ben onu dıyorum ama asagıda bot gozukuyor yonetıcı olarak calıstırda da aynı hata onu soruyorum ben

Mr_Zombie demiş ki:
benim sorunuma kimse çözüm bulamadı. şöyle ki oyuna giriyorum mesela, skilleri diziyorum, ekran çözünürlüğünü değiştiriyorum falan, kapatıp girince eski çözünürlükte skill bar full boş olarak karşıma çıkıyor. deepfreeze falan yok. ecsro dizininde "settings" diye bi klasör açtım yine olmadı. bunun çözümü var mı?? benim setupımın aynısı arkadaşta var (ecsronun sitesinden indirdim.) ondada aynısı oluyor. problem nedir anlamadım???
Hani cevap?? Hala durum aynı. Yeniden indirsem olurmu ecsrodan indirip tombalacanın pkyı (eskisi sjsro mysro ecsro ecsrofembia nın falan olduğu pk2 şimdi yayınlanmıyor galiba.) yapıştırmıştım. önceden başka pk2 vardı durum ondada aynı maalesef.

Milano demiş ki:
orjinal media.pk2'yi kullanıyorsanız hiç bir sorun olmaz.
Media.pk2den kaynaklanmıyor 2 pk2'ylede aynı sonucu verdi. Problem başka bişey. Arkadaşıma usb bellekle 3 partlık ecsro client'inin verdim oda yükledi aynı sorun ondada var. 3 partı ecsronun sitesinden indirmiştim sonrada kerem öztürk'ün pk2'sini yapıştırmıştım. sonrada tombalacını pk2 sini.

???? hatası alıyorum bugun yükledim 3 patchi de media pk2 dosyasını indirmiyor linkler kırık sayfa görüntülenmiyor eror gibi hatalar gibi media pk 2 yükleyemedim suanda napıcam yardım

Yukarı Alt