bnde herşey Yüklü chara Girdiğimde oyuna Girmeden ekran kartı hatası verior neden olabilr????
,

Biriniz bana yardım etsin starta basınca error code 5 hatası veriyo ne yapmalıym yardım ediceklere şimdiden saolun :(

Ya arkadaslar ben sjsro servere girince oyundan atıyor ve ????? çıkıyor üstelik bide pc min özellikleri yazıyor.Yardım edebilecekler msn verirse memnun olurum@@@@@@

- Resim Silinmiş.

Arkadaşlar ben sjsro new den üyelik alıyorum bu sayfa geliyor tam ardından oyuna giriyorum aldığım üyeliği yazıyorum ama ıd pw check diyor.Ne yapmam gerekiyor üyeliğim kabul edilmişmi bu sayfada ne yazıyor ? :confused1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çince türkçe yapıorum aynısı çıkıyor çevirdiğimin :S birde siz alsanız üyelik sizde oluyormu bir baksanız daha sonra buraya yazsanız ?

Ya Ben Üyeliği Aldığımda QQ İstemiordu 1 Sene Oldu Alalığı . QQ su Yok Çarın Napıcam PW değişmiyor .. :S

Yau ben bisi sorcam bu sjsro ya paypaldan silk nasil alcam ben yani kredi kartiiyla internet sitesini verirmisiniz

wiT

rank8
Ben sjsro media pk2 sini indirdim ecsro yoktu sjsro download ettim media pk2 yi kurduğum klasöre attım fakat start gelmiyor

sjs

rank8
arkadaşlar ya sj yi yükledim start gelio basıom enter code 2 dio sinir kaptım ya 16 kez silip yükledim fıttıracammmmmmmmm
:oops: :roll: pray: pray: pray: bi cevap atınnnnnnnnnn

Yukarı Alt