beyler bildiğiniz üzere full +7 sun set we +10 sun sword sahibi SimplySimple soyulmuştur vatana ve millete hayırlı olsun lool ^^

Taşındı.

Çok mu mutlu oldun ? Adam o chara item dizmek için,ne kadar çok masraf harcamıştır kim bilir...

ÇOK MUTLU OLDUM SEN YOU TUBE A xian SimplySimple yaz adam turklere küfredio ben olsam soyardım walla kardeş

videoyu ÇOK İYİ izle adama 46 ws 1 yapıolar banamısın demio bumu yani ?

kardeşim haklısın ama gay turks stupid turks demelerini gerektirmez yAw galba bunlar çok türk dayağı yemek istio :D:D

Fre3sTyLe demiş ki:
Ya YabancılarıN Türkleri Sevmemesinin Nedeni Yine Türklerdir...KS Bizde Scammer Bizde Küfür Bizde Pvpde Yapma Dedıkce Yapma Bizde Adamlar Bizi Neden Sevsin ki ???

+131231231212123 :mrgreen:

bugün donwhang S kapısına gittim cape takıp. uniquelere biraz düşkün olduğumdan kapıdan dışarı adım atar atmaz 10 tane türk kafama bindi -.- 1v1 yapınca hepsine en çok 3 skill harcıyorum ama 10v1 gelince ölüyorum bunlarda küfür ediyorlar eğleniyorlar ^^ :mrgreen:

valla türklere küfretmişse iyi olmuş bi kişiye kızıolar bütün türklere küfür ediyolar adamlar saçmalık değilmi biz ne zmn bi yabcncı adama kızıpta sonra hepsini kapsıyıcak bi küfür ettik? şahsen ben etmedim... bi de bu adamın gm in arkadaşı fln oldugunu söylüyolardı her ay 5000 silk alıomuş fln fln... merak etmesin arkadaşıysa gmin dizer üstünü tekrardan :D

WaNNaBe demiş ki:
kardeşim haklısın ama gay turks stupid turks demelerini gerektirmez yAw galba bunlar çok türk dayağı yemek istio :D:D
Adama yapalım her bir haltı, sonra niye bize küfür ediyor...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lithium demiş ki:
WaNNaBe demiş ki:
Adama yapalım her bir haltı, sonra niye bize küfür ediyor...
İşte ben de her yerde bu fikri savunuyordum. Ama sonra adımı bazı hastalıklı insanlar Türk düşmanına çıkardılar. O günden beri bu tür olaylara karışmıyorum.

Adamlara hiç bir ters hareket yapmadım ne pvp lerine karıştım,ne pk oldum,ne partyden attım ,ne de pvpde beni kestikleri için küfür ettim güzel güzel geçiniyoruz.

WaNNaBe demiş ki:
adam düzmüş charı :S :D
oohhh sana inat düzdü o char kesin :mrgreen:

76+7 Moon Blade (Seal Of Sun)
2nd hand
76+5 Scale Shield (Seal Of Moon)
Head
79+7 Shaman Hood (Seal Of Sun)
Shoulder
77+7 Shaman Talisman (Seal Of Sun)
Body
81+7 Shaman Suit (Seal Of Sun)