Öncelikle güzel site olmuş bunu belirtmek isterim. İkinci olarak ise server ekledim. Önce eklendi ardından bazı özelliklerde değişiklik yaptım ve yönetici onaylaması gibi bir mesaj gösterdi. Yaklaşık 2-3 gün oldu ilgilenirseniz sevinirim.

Server linki: http://www.silkroadserver.com/a.php?r=9b0e6ecb5

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KaF__KeF demiş ki:
Öncelikle güzel site olmuş bunu belirtmek isterim. İkinci olarak ise server ekledim. Önce eklendi ardından bazı özelliklerde değişiklik yaptım ve yönetici onaylaması gibi bir mesaj gösterdi. Yaklaşık 2-3 gün oldu ilgilenirseniz sevinirim.

Server linki: http://www.silkroadserver.com/a.php?r=9b0e6ecb5
Teşekkürler.Yarın onaylanacak serverlar , günde 30-40 adet onaylama ve düzenleme geldiği için onaylar biraz geç olabiliyor.

Öncelikle bu hizmet için tüm kullanıcılar adına teşekkür ederim. Bizlere serverımızı tanıtma fırsatı veriyorsunuz ama sizden bir ricam olacak şu an 343 tane server görünüyor ama yaklaşık %15-25 i kapanmış.bu swlerle ilgilenirseniz biraz daha temiz olur ve son kullanıcıya daha kolay ulaşılabilir. Çalışmalarınızın devamını, sitenizi herkezin duymasını dilerim :) iyi oyunlar saygılar..

Global serverlarda eklenemez derken oy toplama olayından bahsediyorsun sanırım.Yakın zamanda ingilizce dil desteğide eklenecek ama sadece yazıları ingilizceye çevirmek ile bitecek bir iş değil bu olay o yüzden uzuyor.Serverların yanlarına bayrak eklenmesi , karışık-global-türkçe kategorilerinde ki serverların ayrı ayrı görüntülenmesi tarzı bir sistem yapılacak.Bir kaç modülden sonra yabancı sitelerde de tanıtıma açacağım :)
Bu ingilizce işi ne oldu hala devam ediyor mu çalışmalar ?

Ayrıca serverim 9 oya sahip ancak tüm serverlar listesinde yok..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ingilizceye cevirme isleminin yarisini bitirdik lakin araya oyun cevirisi girdi. Su anda asya dan gelen bir oyunu turkceye ceviriyoruz o bitince tekrar buraya donecegiz.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Merhaba , reklam vermek istiyorum bir türlü iletişime geçemedim yardımcı olun

FATAL1TYPOWER

ThunderWebDesigns Kurucusu
Extraloob'u uzun süreden beri takip etmiyorum işlerim dolayısıyla. Tekrardan extraloob ailesine dönüş yaptım. Başarılı bir çalışma tebrik ediyorum.

wantedsro25

wantedsro
Takımı
Fenerbahce
2 gün sonra vip alacağım yerdir kendisi etkisini görüp tekrar yazacağım :)

Yukarı Alt