Server
Flora
Takımı
Galatasaray
||Silkroadserver.com Yenilendi!Hemen Serverınızı Ekleyin! ||

7 ay önce size burada duyurduğumuz silkroadserver.com artık tamamen yenilendi ve silkroad'a özel olarak geliştirildi.Sizde yeni sistemimizi test etmek isterseniz aşağıdaki resime tıklayarak siteye gidebilir , dilerseniz serverınızı ekleyebilir dilersenizde serverlar hakkında yorumlarınızı yapabilirsiniz.

silkroad-min.png

>>> Siteye gitmek için TIKLAYIN ! >>>

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Evet server arayanlar için gayet açık ve anlaşılır olmuş

Takımı
Besiktas
İnanılmaz güzel olmuş ve sürekli server arayışında bulunan arkadaşlara harika bir kolaylık, extraloob farkıya bizlerle :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Artık serverlarınızın resmini profilinizden ekleyebilirsiniz :beer:

Takımı
Besiktas
Çok yararlı bir site oldu takip edenide baya var çevremden duyuyorum hep alkis:

Takımı
Galatasaray
Ben bu siteye server ekledim, banner linki verdi. Html kodu ile birlikte. Bunu anchor yerine iframe yapsak da her siteye giren kişi tıklamış gibi olsa (tıklamadığı halde) :P ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sarkoLata demiş ki:
Ben bu siteye server ekledim, banner linki verdi. Html kodu ile birlikte. Bunu anchor yerine iframe yapsak da her siteye giren kişi tıklamış gibi olsa (tıklamadığı halde) :P ?
Bunu yapman bir şey kazandırmaz ki sana.Siteyi açacaksın da oy verirken görüntü kodunu kime girdireceksin ?

Bunun yanı sıra oy kayıtları database'de duruyor , gerektiği zaman manuel olarak inceleniyor ve her hangi birisinin hile yaptığı düşünülürse listeden serverı siliniyor.

Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Bunu yapman bir şey kazandırmaz ki sana.Siteyi açacaksın da oy verirken görüntü kodunu kime girdireceksin ?

Bunun yanı sıra oy kayıtları database'de duruyor , gerektiği zaman manuel olarak inceleniyor ve her hangi birisinin hile yaptığı düşünülürse listeden serverı siliniyor.
Öyle bir şeye niyetim yok zaten, sadece olurunu konuşmak istedim. Görüntü kodundan haberim yoktu. :P
Site güzel, dizaynı hoş olmuş. Ama sitenin Türkçe olması biraz sıkıntı, global serverlarda eklenemez (ben ekleyemiyorum mesela.) Sadece Türk serverları için yapıldı ise sorun yok, gayet güzel. :beer:

Ek olarak: Serverların yanlarında canlı olarak kaç kişi bulunduğu yazarsa harika bir sistem olur. Şu şekil yani:
http://i.imgur.com/qJF4g.png

Bir de bir servera tıklayınca yönlendirmek yerine yeni bir sekmede açılması daha iyi olur bence, server arayanlar için.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sarkoLata demiş ki:
Kemalist demiş ki:
sarkoLata demiş ki:

Öyle bir şeye niyetim yok zaten, sadece olurunu konuşmak istedim. Görüntü kodundan haberim yoktu. :P
Site güzel, dizaynı hoş olmuş. Ama sitenin Türkçe olması biraz sıkıntı, global serverlarda eklenemez (ben ekleyemiyorum mesela.) Sadece Türk serverları için yapıldı ise sorun yok, gayet güzel. :beer:
Global serverlarda eklenemez derken oy toplama olayından bahsediyorsun sanırım.Yakın zamanda ingilizce dil desteğide eklenecek ama sadece yazıları ingilizceye çevirmek ile bitecek bir iş değil bu olay o yüzden uzuyor.Serverların yanlarına bayrak eklenmesi , karışık-global-türkçe kategorilerinde ki serverların ayrı ayrı görüntülenmesi tarzı bir sistem yapılacak.Bir kaç modülden sonra yabancı sitelerde de tanıtıma açacağım :)

Ek olarak: Serverların yanlarında canlı olarak kaç kişi bulunduğu yazarsa harika bir sistem olur. Şu şekil yani:
Bunun üzerinde de çalışıyorum , bir kaç method ile çektirdim ama yarı otomatik oluyor ve bize tam otomatik bir sistem gerekiyor.

Son önerinide ekledim :)

Takımı
Galatasaray
@Kemalist

Yani yabancı birisi oy vermek için banner'a tıkladığında karşısına türkçe bir site gelecek, ben o anlamda söylemiştim.
Bir de önceki mesaja şöyle bir eklenti yapmıştım:

Bir de bir servera tıklayınca yönlendirmek yerine yeni bir sekmede açılması daha iyi olur bence, server arayanlar için.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sarkoLata demiş ki:
@Kemalist

Yani yabancı birisi oy vermek için banner'a tıkladığında karşısına türkçe bir site gelecek, ben o anlamda söylemiştim.
Bir de önceki mesaja şöyle bir eklenti yapmıştım:

Anladım hacım.Bunlara da yukarıda ki mesajı düzenleyip cevap verdim bende aynı zamanda :)

Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Bunun üzerinde de çalışıyorum , bir kaç method ile çektirdim ama yarı otomatik oluyor ve bize tam otomatik bir sistem gerekiyor.

Son önerinide ekledim :)
O iş pek zor değil. Ben de error-soft'tan kaptım mantığı. Drew'in C# .dll'leri veya hazır PHP kodları ile kolayca yapabilirsin ancak bir servera ihtiyacın var. (basit bir vps gibi.)
Ben böyle bir projeye giriştim: Google Play Market: srStats
Neden bitti dersen, şöyle: program server'a bir domain üzerinden bağlanıyordu, godaddy'den kayıt ettirmiştim. Yıllık ücreti 3$'dı ki paypal'ım testi geçememiş ve chargeback riski ile domaini kapattılar, ip adresini kendi serverlarına yönlendirdiler, silselerdi başka bir yerden kayıt ettirecektim..

Yukarı Alt