ya arkadaşlar bi sorum olacak
78 lwl çarım var blade skilleri açık deil bladeyi 73 e kadar çekip 73 deki division u v yatır batır skillerini açmak açmak istiyorum ama bunlar için ne kadar sp gerekiyo bunu öğrenmem lazım
( yatır batır ve division için gereken sp yi isemiyorum onları rev6 dan bakabiliyorum ama 1 den 73 e kadar uplayacğım blade skill pointini bulamıyorum (ne kadar gerektiğini ) rev 6 da ya da bşk bi progrm var mı bunu öğrenmek için şimdiden teşekkürler

ErdiDemiral birde şunu video olarak çeksene çok makbule geçer vallahi zaten video ile nasıl yapıldığını çok iyi anlarız açıkcası.

bende denedim oluyor paylaşımın için teşekkurler dostum 3 skil up yapabildim :)

constantine

Gözlemliyorum
Çok tşk ler arkadaşım sayende beni 40000 spden kurtardın her defasında oldu tabii ben sizin kadar hızlkı değilim sadece 2 tganesini açabiliyorum :))

ya arkadaşlar bi sorum olacak
78 lwl çarım var blade skilleri açık deil bladeyi 73 e kadar çekip 73 deki division u v yatır batır skillerini açmak açmak istiyorum ama bunlar için ne kadar sp gerekiyo bunu öğrenmem lazım
( yatır batır ve division için gereken sp yi isemiyorum onları rev6 dan bakabiliyorum ama 1 den 73 e kadar uplayacğım blade skill pointini bulamıyorum (ne kadar gerektiğini ) rev 6 da ya da bşk bi progrm var mı bunu öğrenmek için şimdiden teşekkürler

bana yardım edecek yok mu yaf

macromaker ile basacagınız tusları daha onceden kaydederseniz, çok daha hızlı basabilirsiniz skillere... böylelikle muhtemelen 3 skillden daha fazlası uplanacaktır.

arka arkaya 3 4 tane yapılabiliniyor savaş sırasında olmuyor arkadaşlar sadece sabitken yapın lag durumunuza bağlı olarak 5'e 6'ya da çıkabilir

Safmısınız arkadasım siz? Bunlar yalan dolan hep inanmayın..Deneyin bakalım yapın olucak ama uplanmıs gibi görünücek mesela bless skilli 700 phy veriyor varsayalım bunu bugla uplarsan değişen birşey olmuyor 1up yaptıgın halde yine 700 phy veriyor yani bug yaptıgınızı sanıyorsunuz biraz akıllı olun böyle bişey yok!

WampiRePrick demiş ki:
Safmısınız arkadasım siz? Bunlar yalan dolan hep inanmayın..Deneyin bakalım yapın olucak ama uplanmıs gibi görünücek mesela bless skilli 700 phy veriyor varsayalım bunu bugla uplarsan değişen birşey olmuyor 1up yaptıgın halde yine 700 phy veriyor yani bug yaptıgınızı sanıyorsunuz biraz akıllı olun böyle bişey yok!
Ahahaha acaba kimse buna dikkat etmismiydi

Yukarı Alt