_WaCTHMaN_ kardeşim aynı soruna çözüm arayan çok insan var 50 kişi pm atsa 50 kişiyemi yazacaksın. çözüm yolunu biliyosan amacın gerçekten yardımcı olmaksa yazarsın buraya herkes okur. pm atın öyle yardımcı oluyum demek forum sistemine pek uymuyo güzel kardeşim.

The47

Bilgiliyim
Weezing demiş ki:
_WaCTHMaN_ kardeşim aynı soruna çözüm arayan çok insan var 50 kişi pm atsa 50 kişiyemi yazacaksın. çözüm yolunu biliyosan amacın gerçekten yardımcı olmaksa yazarsın buraya herkes okur. pm atın öyle yardımcı oluyum demek forum sistemine pek uymuyo güzel kardeşim.
+47

yaw kardesım su meret botu bı türlü kuramadım ayarlayamadım giremiyrm bot ile Silkroad R ye bot ile nasıl gırerız nasıl kurarız bı yardım et hele walla yapamadım cok zor kafam bı turlu almadı kardes yardım edermısın acıll ?

Weezing demiş ki:
gerekirse 1000 pm e gene cvp veririm benim 4 buçuk senelik üyeliğim göz göre göre ban atılıyorsa bende kendi açtığım konuda kimseye konu üzerinden yardım etmeme hakkına sahibim bana ulaşan herkes gerekli yardımı aldı
Benim kapım herkese açık isteyen pm atar isteyen atmaz

Üstelik buradaki konu güncel değildir yapmaya çalışırsanız çeşitli hatalar alırsınız.Güncel anlatım ve sorunlara çözüm için bana bu üyelikten veya [email protected] dan ulaşabilirsiniz

Millet hayatımda hiç bot kullanmadım bana pmden anlatabılcek varmı ya şu olayı başından.

Önceki sayfadaki videoyla yaptm herseyi calıstı ama oyuna girdkten 1-2 dk sonra hep dc veriyo nasıl duzelte bilirim...?
daral:

beyler oyuna girmek istiyorum launch a bastığım anda bu hata geliyor net framework 4.0 kurulu Library kurulu lütfen bi el atın şu işe i botla girebilmek için yırtınıyorum kaç saattir .s

Öncelikle Paylaşım için Teşekkürler. Fakat bir Sorunum Var Oyun Ekranı Acıldıgında Dc olmuş olarak görünüyor yani ID: PW: yerine gelmeden dc olmus oluyor bu sorunun bir çözümü var mı acaba. Yardımınız için Şimdiden Teşekkür Ediyorum

kusurlu21 demiş ki:

beyler oyuna girmek istiyorum launch a bastığım anda bu hata geliyor net framework 4.0 kurulu Library kurulu lütfen bi el atın şu işe i botla girebilmek için yırtınıyorum kaç saattir .s

BEYler bende ZAMANINDA YAPAMAMIŞTIM O YUZDEN HERKESE YARDIM ETMEYE KARAR VERDIM , FACEDEN 7/24 ONLINEYIM EKLEYIN YARDIMCI OLAYIM SIZE , (BOŞ ZAMANLARIMDA TABİ ) :))
BEN YAPTIM, HERKESIN YARARLANMASINI ISTERIM.. YAPAMAYANLAR EKLEYEBILIR ; https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1175760399 LINKI GOREMEYENLER FACEBOOK.COM DAN SONRA SUNU YAZSINLAR ; /profile.php?id=1175760399

Allah'a emanet olun..

kusurlu21 demiş ki:
kusurlu21 demiş ki:

aynı sıkıntı bende de var beyler bir el atın gözünüzü seveyim

Dediğim gibi seve seve yardm ederim ama forumdan ugraslmaz , bi önceki msjda verdm faceden ekleyin.teamwieverden yapiym size de :wink1:
:oldie:

Kalın sağlıcakla . .

Yukarı Alt