Bot olmazsa kim elle 120ye kasacak arkadaş ben 40 a kadar ellerimle kastım hayatımda aklıma gelmezdi böyle bişey yapıcağım bide 120 kasmakmı ? ıııhhhhh ben almıyım :D

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Bakalım daha şuanlık bişeyler belli değil bana sorulursa bende bot bekliyorum ama parasıyla olsun adam gibi sorunsuz olsun tercihim :wink1:

Ps: Bot yoksa yapcak bişey yok işine gelen oynayacak işine gelmeyen oynamayacak :)

ya beyler ben win7 de denedim sorun yok hs ile girip kasıoyrum fakat pc xp olan birisinde denedim bi türlü olmuyo ıp deişince oyunun version 1.000 oluyor her yolu denedim düzeltemedim nedendir acep recep win7 de sorun yok

sevgi_bulutu demiş ki:
ya beyler ben win7 de denedim sorun yok hs ile girip kasıoyrum fakat pc xp olan birisinde denedim bi türlü olmuyo ıp deişince oyunun version 1.000 oluyor her yolu denedim düzeltemedim nedendir acep recep win7 de sorun yok
hmm bu win7 olayını bilmiyordum. xpte oyun bozuluyor aynen :S

hayır öyle bişki mediapach tan ıp 127.0.0.1 yapıyorsun versiyon değisiyo eski haline getiriyorsun sro açılmıyo çözemedim mediapach la alakalı bişey ama çözen olur insllah :D

sevgi_bulutu demiş ki:
hayır öyle bişki mediapach tan ıp 127.0.0.1 yapıyorsun versiyon değisiyo eski haline getiriyorsun sro açılmıyo çözemedim mediapach la alakalı bişey ama çözen olur insllah :D
sroproxy gibi bi prog vardı onu denesene bi ?

Benim çözümde pertledi HS sorununu çözdüm ama yinede DC veriyor.DC vermese bile kasamıyor lag yapıyor.

(Bkz HS : )

Denediğim Yöntem (Tekbir adımı bile önce veya sonra yaparsanız oyunu silip en baştan başlamak zorunda kalırsınız ) :

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
MelancholyMan demiş ki:
Benim çözümde pertledi HS sorununu çözdüm ama yinede DC veriyor.DC vermese bile kasamıyor lag yapıyor.

Denediğim Yöntem (Tekbir adımı bile önce veya sonra yaparsanız oyunu silip en baştan başlamak zorunda kalırsınız ) :
HS server olayını takıntı yapma botun çalışmasına etki etmiyor ki o :S silkroad-r-ibot-ayarlari-t268315.html bu videodaki gibi hallet sonra gir çatır çatır kas :wink1:

Sabah öyle denedim olmadı.Şimdi silip tekrar öyle deniyeceğim ama az önce girdim botta 1 kişi bile yoktu :P

MelancholyMan demiş ki:

gayet iyi gitmissin dc almaman lazım

sevgi_bulutu demiş ki:
MelancholyMan demiş ki:

gayet iyi gitmissin dc almaman lazım
Kills/min e bakta gör halimi :mrgreen:

4dakka oldu 0 lag hala kasıyo ibot nick EsqueletoTr pm atabilirsin oyunda hala win7 kullanıyorum ama

sevgi_bulutu demiş ki:
4dakka oldu 0 lag hala kasıyo ibot nick EsqueletoTr pm atabilirsin oyunda hala win7 kullanıyorum ama
Bendede Win7 var.Az önce girdim 6 Dk kadar kastım tam ümitlenmiştim ki ....

YOU HAVE BEEN DISCONNECTED FROM THE SERVER.

Yukarı Alt